HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa Evden Eve Nakliyat sektöründe çalışan Bursa Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Şehir içi Bursa Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat hizmeti gibi Bursa Evden Eve Nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan tüm sorularınıza cevap verecek şekilde hizmet vermekteyiz.

BURSA OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal bir şirketin taşınmasında hafta sonu mesai bitiminde başlanarak Bursa evden eve nakliyat; ofis ve fabrika taşıma hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde işleriniz aksamadan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Bursa evden eve nakliyat firması ofis büro fabrika taşımacılığında tercih edilen taşımacılık firması olarak hizmetlerimizi kendimizi geliştirerek devam etmekteyiz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanı ekibmiz taşınacak ofis büro ve işyeri malzemelerini yerinde tespit ettikten sonra ön çalışma yapıp fiyat tespitinde bulunur.
Ofis taşınmasında nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü uzman ekibimizle ambalajlama, kolileme ve paketleme işlemine başlar. Daha sonra ofis ve büro eşyalarını uzmanların belirlemiş olduğu sıraya göre araca yüklenir. Bu taşınma sırasında Bursa evden eve nakliyat güvencesinde taşıma ve nakliye işine başlar. Yeni ofisinize gidildiğinde malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur ve işyeriniz çalışmaya hazır olarak taşıma işlemi tamamlanır. Bursa evden eve nakliyat firmamızın Bursa evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında ve sağlıklı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

ŞEHİRİÇİ BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa ilçe ve semtlerinde ev eşyalarınızı taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda bu konudaki yetkili çalışanımıza eşyalarınız, bulunduğunuz kat ve uzaklık hakkında bilgi verdikten sonra ortalama nakliye ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.
Size uygun bir gün ve saatte görevli arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yaptıktan sonra Bursa şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.
Kırılacak eşyalarınız ambalaj kağıdına sarılıp özel kutulara konur, mobilyalarınız sökülüp ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınızın ve koltuklarınızın ambalajı yapılır. Elbiseleriniz elbise poşetine geçirilip aracımızdaki dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız karton kolilere konup koli üzerine bilgisi yazılır. Özel paketleriniz halılarınızın ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve diğer ürünleriniz söküp paketlenir. Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemine başlanır. Nakliye sırasında eşyalarınızın sigorta garantisi taşıma süresi boyunca aktif olarak devam etmektedir. Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Bursa evden eve nakliyat hizmeti firmanın tüm gerekli yetki belgelerine sahiptir.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursadan başka bir şehre ev eşyası taşıma ihtyacınızı karşılamak için Bursa evden eve nakliyat firmamıza ulaştığınızda öncelikle eşyalarınızın yoğunluğuna göre nakliye araçlarımız tedarik edilmektedir. Yeni yerleşeceğiniz ilin uzaklığına ve evinizin kat sayısı durumuna göre taşımacılık ve nakliye ücreti çıkarılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iltişime geçiniz. Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra asansörlü nakliyat aracımız ile kamyona veya kamyonete yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz ilin uzaklığına göre aktarma işlemi aynı gün veya sonraki günün sabahı yapılmaktadır. Eşyalarınızı taşıyan ekibimiz indirme için araçla birlikte gideceğiniz yeni şehre gelmektedir, kendi bünyemizde çalışanlarımızın dışında kimseyi çalıştırmıyoruz. Taşıma sırasında Bursa evden eve nakliyat sigortası mevcuttur. Gittiğiniz şehirde eşyalarınızı indiriyoruz, sizlere hatasız bir nakliye ve taşıma işi teslim ediyoruz. Bursadan başka bir şehre ev eşyası taşımak istediğinizde Bursa evden eve taşımacılık ve nakliyat firması seçerken firmanın gerekli belgeleri olduğuna dikkat ederek bizimle çalışmanızı öneririz.

ARADIĞINIZ ÇÖZÜMLER

Evden eve nakliyat sürecinde şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuçlar ortaya çıkar.

 • Demontaj ve paketleme
 • Eşyaların araca taşınması
 • Yeni adrese eşyaların nakliyatı
 • Eşyaların yeni eve taşınması
 • Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

Tüm bu hizmetleri Bursa evden eve nakliyat firması üstlenmektedir. Dilediğiniz zaman yeni adresinize eşyalarınızın nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Kendi asansörümüz ile hizmetinizdeyiz

Bazı apartmanlarda asansör olmuyor yada asansör ile eşyaları taşıyamıyoruz bu yüzden kendi özel asansörümüzü kullanıyoruz. Teknoloji ile yapılacak işler çok daha hızlı ve sağlıklı olmaktadır.

 

 

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

 

Araçlarımız ile sizlerleyiz

Bursa’da taşımacılık ve nakliyat firması olarak ilk akla gelen isim olma düşüncesindeyiz. Tüm araçlarımız sizlerin hizmetindedir. Gereken tüm çalışmalarımızı güler yüz ile sizlere daha iyi ve daha sağlıklı hizmetler verebilmek için çalışma arkadaşlarımızla birlikte çalışmaktayız.

 

 

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

 

Taşıma Planlaması

Taşımacılıkta ve nakliyat işlerinde yaptığımız işlerde planlamalarda ve uygulamalara sizi üzmeden ve başımız ağrımadan işlerimiz yapma gayretindeyiz. Paketleme işlerini gerçekleştirirken eşyaların kapasitesine göre kullanılacak poşetlerin özellikleri değişmektedir. Kırılacak eşyaların paketlenmesinde ise daha fazla özen göstererek sizleri üzmeyecek şekilde taşıma işlerinin başlangıcından sonuna kadar hizmetimizi sürdürmekte ve bu düşünce ile sonlandırıyoruz.

Adımlarla Taşımacılık

 • Mutfak Eşyaların Paketlenmesi
 • Tabakların Paketlenmesi
 • Çalışma Masaları, Çekmeceler Paketlenmesi
 • Yatak Paketlenmesi
 • Kitapların ve Defterlerin Paketlenmesi
 • Ev ve Elektronik Eşyaların Paketlenmesi
 • Kıyafetlerin Paketlenmesi
 • Çamaşır Makineleri ve Bulaşın Makineleri Paketlenmesi
 • Buzdolabı ve Derin Dondurucuların Paketlenmesi
 • Hurçların Paketlenmesi
 • Resimler ve Aynaların(kırılacak eşyaların) Paketlenmesi
 • Koltuklar ve Mobilyaların Paketlenmesi

hzmt3hzmt4hzmt5

hzmt6hzmt7hzmt8