Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar Bursa evden eve nakliyat olarak hepinizin geçmiş bayramını kutlarım. Bursa dan Tekirdağa bir taşıma işi almıştım. bursa evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan emtana şirketinde çalışmaktayım. Sayısız evden eve nakliyat bursa bölgesinde yapmışımdır. Sıcak bir temmuz günü çıkmıştım yola müşterinin eşyalarını götürmek için. Çalışma arkadaşlarım benden önce gidip eşyaları paketlemişlerdi, benimde üç saatlik bir yolum vardı.

Bursa evden eve taşımacılık

En yakın benzin istasyonundan benzin almam gerekiyordu bir önceki işte uzun bir yol gitmiştim haliyle benzin az kalmıştı. En yakın benzin istasyonu on kilometre uzaklıktaydı, benzinimin yeterli olacağını düşünüyordum fakat daha yedi buçuk kilometre kadar gidince benzinim bitti yolda kaldım. Tek çare olarak elime bidonu alarak benzin istasyonuna yürümem lazımdı tırı sağa çektim. Tırdan indim temmuzun sıcağında elimde bidonla yürümediğim kalmıştı. Bursa even eve nakliyat işi olduğu için acele etmem gerekiyordu ama yol git git bitmiyordu.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Zorda olsa yol bitti benzin istasyonuna ulaştım, orada çalışana bidona doldurmasını söyledim ama adam bidona dolduramayız tehlikeli ve yasak dedi bende ona durumu anlattım biraz muhabbet ettik adamla hemşeri çıktık, bana bu seferlik böyle olsun dedi teşekkür ettim. Tekrardan düştüm yollara yolda giderken arkamdan gelen bir arabanın korna sesini duydum arabaya baktım emtana bursam evden eve nakliyat firmasında çalışan bir arkadaş sağa çekip durkuk ve muhabbet falan başımdan geçenleri anlattım sonra birlikte araca gittik işlerimizi bitirdikten sonra bir saat kadar dinlendik ve yollarımıza devam ettik.

Evden eve nakliyat bursa

Tekirdağa gelmiştik verilen adrese ulaştım ve eşyların taşıma işlemine başlayacaktık ki ev sahipleri kendilerini beklememizi söyledirler bizde beklemek zorunda kaldık. Ev sahipleri gelmişti biraz zaman geçtikten sonra bursa evden eve nakliyat şirketleri olarak hizmetlerimizden siz müşterilerimizin memnun kalması bizim için önemlidir. Neyse eşyaları dikkatli bir şekilde taşıdıktan sonra ev sahiplerinden izin isteyerek ayrıldık oradan. Neyseki kırık çizik vs. gibi şeyler olmadı da bu taşıma işlemini de başımız ağrımadan tamamlamıştık.

bursa evden eve nakliyat firmaları