Bursa evden eve nakliyat

Hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar bursa evden eve nakliyat ile bugün sizlere yolda başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Bursa evden eve nakliyat firmaları için bir iş almıştık, bu iş içinde ben görevliydim gitmem gereken yol çok uzundu bende günün sıcağında uzun yol yapmayı sevmem ama yapacak bir şey yoktu. Garaja giderek çekicimi aldım yola çıktım malları almak için bana verilen adrese doğru gidiyordum. Bu aralar buralar da hava çok sıcak geçiyor bende klimayı kökleyerek gidiyordum.

Bursa evden eve nakliyat

Yol bitmek bilmiyordu bu sefer bursa nakliyat firmasında evden eve taşımacılık yapmayacaktım bir fabrikanın mallarını taşıyacaktım doğrusu malların ne olduğunu bende bilmiyordum sonunda fabrikaya vardım. Fabrikada beni karşıladılar malların yüklenebilmesi için dorseyi deponun önüne yanaştırdım çalışanlar araca yüklemeye başladı, bende işi aldığımız fabrika müdürünün yanına gittim. Muhabbet ettik çay içermişin diye sordu hava çok sıcak varsa soğuk bir şeyler içerim dedim haklısın dedi, iki tane soğuk soda söyledi mallar araca yüklenmiş artık yola çıkma vaktim gelmişti.

Bursa evden eve nakliye

Ayrıldığım fabrika tekstil fabrikasıydı oradakilerde çok iyi insanlardı yola koyuldum bu uzun yolu tekrar gitmek zorundaydım daha gittiğim şehirden çıkmama az kalmıştı. Şehir dışına çıktım beş kilometre ileride trafik polisi çevirme yapıyordu beni de durdurdu çektim sağa ehliyet, ruhsat kontrolü yaptı ardından bana dorsenin içini aramak istediklerini söylediler tamam dedim. dorsenin kapaklarını açtım hangi firmaya çalıştığımı sordular bursa evden eve nakliyat firmasında çalıştığımı söyledim, dorseyi aradılar korkmuştum çünkü çok uzun süre aradılar elindeki bir listeyi bana imzalattı.

Bursam evden eve nakliyat

Polislere bir sorun olup olmadığını sordum bana kaçak mal taşıyan bir tırın bu şehirde olduğunun bilgisini aldık bizde arama yapıyoruz zamanınızı aldığımız için özür dileriz yolunuza devam edebilirsiniz dedi bende atladım tıra tekrar çıktım yola. bursa evden eve nakliyat şirketleri bu gibi durumlarla hiç karşılaşılmamış. Bende yolumu bitirdim malları karşı adrese bıraktım bir çalışma günüde böylelikle bitmiş oldu.

bursam evden eve nakliyat firmaları
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat