Bursa evden eve nakliyat

Hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar bugün sizinle paylaşacağım yazı bursa evden eve nakliyat ile yolda başıma gelen üzücü bir olay konusunda hemen başlayalım. Bursa nakliyat firması için iş almıştık bu aralarda işler yoğundu çok fazla iş geliyordu ve bizde stres olmuştuk işleri yetiştirmekte zorlanıyorduk gelen işi ben almıştım yolum çok uzun değildi yola çıktım ilerliyordum işleri yetiştirmek için acele ediyordum ve doğal olarak hızlı gidiyordum.

Bursa evden eve taşımacılık

Yolda ilerlerken arkadan beni sollamaya çalışan bir araba fark ettim araba birden hızlandı ve gelip benim önüme kırdı o anda olan oldu araba ya çarpmıştım çarpmanın etkisiyle biraz sürüklendik ve araba ağaca çarparak durdu bende arabaya çarptım. Bursa evden eve nakliyat firmaları nda o kadar yıldır çalışıyorum ilk defa böyle bir olay başıma geldi araba ezildi, tabi tır yüksek olduğu için bana bir şey olmadı. Hemen tırdan indim ve arabanın yanına gittim adam içerde sıkışmış çıkamıyordu, hemen polisi, ambulansı ve daha sonra da bursam evden eve nakliyat firmasını aradım hemen oraya geleceklerini söylediler. Yola baktım ambulans ve polis geliyordu yoldan geçen insanlarda belki yardımımız dokunur diye düşünerek başımıza toplanmıştı ambulans da kiler sıkışan adamı araçtan çıkardı.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Ambulans da kiler gelip beni de muayene ettiler o anda bende sorun yoktu daha sonra bursa evden eve nakliyat firmalarından arkadaşlar geldi ve arkadan çekici gelip ezilen arabayı aldı tırda da ciddi hasar yoktu bir arkadaş tırı aldı götürdü arabadaki adamı ve beni ambulansla hastaneye götürdüler. Hastanede polis benim ifademi aldı daha sonra beni taburcu ettiler kazada da benim suçum olmadığı anlaşılınca firmaya döndüm diğer adamında durumu iyiymiş tüm masrafları sigorta karşıladı adamda suçun kendinde olduğunu kabullendi.

Evden eve nakliyat bursa

Bursa evden eve nakliyat firmasına döndüğümde arkadaşlarım beni karşılayarak geçmiş olsun dediler, hepsine teşekkür ettim. Firmanın müdürü geldi benle konuştu bana bizde de hata var bir daha bu kadar çok işi birden almayacağız şu an iyi olduğun için mutluyuz dedi. Allah kimsenin başına böyle üzücü olaylar vermesin.

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat