Bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Taşınmak için ne kadar ücret ödemem gerekir? diye merak ediyorsunuzdur. Bursa evden eve nakliyat ücretleri Eşyalarınızı taşıyacak olan aracın gideceği mesafe hesaplanır ve bununla birlikte ne kadar yakıt yakılacağı çıkarılır, evinizin genişliği ve eşyalarınızın indirilip çıkarılacağı kat sayısı dikkate alınır taşıma için gerekli personel sayısı ile birlikte hesaplanır.

bursa evden eve nakliyat ücretleri

Tabi ki bu fiyatlarda bizim firmamız yüzde yirmi indirim de yapmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları böyle bir kampanya yaparlarmı bilemeyiz ama biz
yapıyoruz. Bazı özel durumlarda ise fiyatlarda değişiklikler olabilir ama siz müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü kolaylığı sağlamaya çalışmaktayız.Ama bizim için önde gelen mesele paradan ziyade siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır ama samimi olmaktan yana olduğumuz için tabiki gerçekçi yaklaşıyoruz sizlere ve her yapılan işin bir değeri vardır sonuçta bizler de bu işten para kazanmayı hedefleyen insanlarız ama para kazanmanın yanında güler yüz ile karşılamak ve karşılanmaktır esas olan.

Taşınma sırasında olabilecek sorunlar nelerdir?
Taşınma işlemi sırasında oluşacak sorunlardan biz sorumluyuz çünkü taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınızı sigortalıyoruz ve taşıma işlemi sona erene kadar eşyalarınız ambalajlardan çıkarılıp motajı yapılana kadar biz sorumluyuz ve sigortamız devam etmektedir biz sizi evinize girip yaşanacak alanı oluşturduktan sonra güler yüzü ön planda tutarak işlemlerimizi sonlandırmaktayız. Müşterilerimizin bizlere güvenerek teslim ettikleri evleri biz tüm ekip arkadaşlarımızla kendi eşyalarımızdan ayırt etmeksizin sağlam bir şekilde en ufak bir zarar dahi gelmemesine dikkat ederek taşımaya çalışmaktayız. 

Nakliyat fiyatlandırması

  1. Ne kadar eşyanız var ?
  2. Nereye taşınıyorsunuz ?
  3. Talep ettiğiniz hizmetler ?
  4. Ne kadar zamanınız var taşınmak için?
  5. Çok acil mi taşınmanız gerekiyor ?

Peki bu evden eve nakliyat fiyatları denilen şey nedir ?

Bizde biliyoruz ki çok önemli bir konudur ve herkezin kafasında soru işaretleri vardır.

Bir müşteri evini veya bir eşyasını taşıyacağı zaman doğal olarak fiyat sorar ne kadara taşırsınız. Eğer bildiğiniz ve daha önceden çalışmadığınız bir firma ile görüşürseniz sizden işi alabilmek için en uygun fiyatı söylemeye çalışacaktır ve ne kadar önem ve özenle işi yürüteceği aşikardır. İşte bu yüzden bursa evden eve nakliyat olarak bizler kendimizi tanıtma kaygısında olmadan yaptığımız iş ile tanınmak istiyoruz.