Bursa Evden Eve Nakliyat

Merhaba arkadaşlar güzel bir pazar günü sizlere bursa evden eve nakliyat şirketlerinden emtana ile nasıl tanıştığımı anlatacağım. Yıllarca çalıştım ve biraz birikim yapıktan sonra kendimi geçindirecek kadar kimseye muhtaç olmayacak düzeyde bir kamyon aldım. Artık kendi aracımla taşımacılık ve nakliye işleri yapmaktayım. Yıllarca çalıştıktan sonra bir gün bursa evden eve taşımacılık hizmeti veren emtana ile bir iş dolayısıyla tanışmıştım. Daha sonra bu firma ile arada sırada dışardan iş yapıyordum. Yani ben onların eşyalarını taşıyordum. Artık çoğu zaman bu firmanın işlerini yapmaya başlamıştım ve bir gün benimle görüşmek istediklerini söylediler. Belirlenen günde gittim görüşmeye ve çay çorba içtikten sonra sıra iş konuşmaya gelmişti. Sürekli olarak benimle çalışmak istedikleri söylediler ve ben de biraz zaman istedim düşünüp karar vereceğim dedim

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Eve gittim ve biraz düşünmeye başladım acaba bende bursa evden eve nakliyat firmalarından biri olan emtana ile çalışmaya başlarsam hayatımda bir şeyler değişir ve daha iyi yaşam şartlarını elde edebilirmiyim diye düşündüm. Benim de şöyle bir huyum vardır. Birşey eğer aklımda ise onu yapmak istiyorsam bir o işi sonuçları neyi doğurursa doğursun yaparım çünkü biliyorum ki eğer yapmazsam bir ömür aklımda kalır yani kısacası içimd uhde kalıcağına ilerde keşke yapsaydım dememek için önüme çıkan fırsatı değerlendiririm.

bursa nakliyat

Biraz düşündükten sonra karar verdim ve bursa evden eve nakliyat ile çalışmayı kabul ettim. Artık evden eve taşımacılık hizmetlerini profesyonel bir firma ile birlikte yapmaya karar vermiştim. Sabit bir gelirim vardı ve yavaş yavaş maddi açıdan da bir rahatlama olmaya başlamıştı bir kaç yıl çalıştıktan sonra aracımın modelini yükselterek bursa evden eve nakliyat ile siz müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye başladık. Artık sadece Bursa içinde değil şehirler arası da taşımacılık ve nakliye işleri yapmaya başlamıştım günler aylar geçtikten sonra bu şirketin içinde çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar da edinmiş oldum bende artık bu ailenin içerisindeydim ve bulunduğum konumdan çok mutlu ve huzurluyum.

evden eve nakliyat bursa