Bursa evden eve nakliyat

Arkadaşlar herkeze günaydın bursa evden eve nakliyat ile siz müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin gerçekleşmesi sırasında yaşadığımız bazı tatlı sıkıntıları paylaşacağım. Yeni bir iş almıştık ve bursadan edirneye bir eşya taşıyacaktık bursa evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan emtana ile birlikte. Tüm taşınacak eşyalar önce analiz yapan arkadaşlar tarafından belirlendikten sonra oda oda ayrılarak eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi gerçekleştirildi daha sonra araca yüklenmeye başlandı bazı eşyalar bursa evden eve nakliye asansörü ile indirildi ve araca da yükleme işlemi bitirildikten sonra artık yola çıkmak için hiçbir neden kalmamıştı. Yeni evin adresi de alınarak yola çıkmaya başladık.

Bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursam evden eve nakliyat

Yola çıkarken hava hafif bozulmuştu ama yola çıkmaya elverişli bir havaydı. Ağır ağır yola çıktım ve edirneye doğru gitmeye başlamıştım yol sakindi çok fazla kalabalık yoktu yolda birkaç saat gittikten sonra biraz yorulduğumu hissettim ve aracı uygun bir dinlenme istasyonuna çekip yemek falan yedikten sonra yavaş yavaş hazırlandım ve yola çıkacaktım ki birden büyük bir ses yankılandı ve dinlenme tesislerindeki herkez yola doğru koşmaya başladı bende hemen o tarafa doğru yöneldim. bursa evden eve nakliyat firmaları çalışanlarından birkaç kişiyi daha gördüm o kalabalıkta ve daha önceden tanıştığımız için gittim yanlarına ve gittiğimde ne göreyim iki tane araç direksiyon hakimiyetlerini kaybedip çarpmışlar birbirlerine çok acı bir manzara ile karşılaşmıştım.

bursa evden eve

bursa evden eve nakliyat şirketleri içerisinde çalıştığım süre boyunca böyle bir acı olay görmemiştim aileler darma dağın olmuştu hepsi bir yere uçmuş araçların birinde kalan iki kişiyi biz çıkarmaya çalışıyorduk. Uzun bir süre uğraştıktan sonra nihayet çıkarmıştık. Ama ikisininde cansız bedeni duruyordu.

Bursa evden eve nakliyat firmaları

Ben yıllardır bursa evden eve nakliye şirketleri ile birlite çalışıyorum ve o kadar uzun yolculuklar yaptım ama böylesini ilk defa yaşamıştım bir hafta kendime gelemedim. O masum insanların cansız bedenleri gözümün önünden gitmedi. Hayat bazen küçücük bir dikkatsizliği bile affetmeye  biliyor…

evden eve nakliyat fiyatları bursa