Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firmasından herkese Merhaba bugün sizlere yolda başımdan geçen benim için üzücü bir olayı anlatacağım bugün ramazanın dördüncü günü umarım orucunuz güzel geçiyordur bende sorun yok neyse konumuza dönelim bir iş almıştık önemli bir işti ve uzun yol gitmem gerekecekti. Hazırlandım araca bindim, yola çıktım yaklaşık on kilometre gittim yolda telefonum çaldı arayan kardeşimdi.

Bursa evden eve nakliyat

Telefonu açtım telaşlı bir ses tonu vardı, bana babamın hastanede olduğunu söyledi bende telaşlanmıştım ona hangi hastanede olduklarını sordum. Hastane adını öğrendim ama gözden kaçırdığım bir şey vardı ki oda o an yolda olduğumdu, ne yaparım diye bir müddet düşündükten sonra aklıma bursa evden eve nakliyat firmasını arama fikri geldi. Vakit kaybetmeden firmayı aradım durumu ve acili yeti belirttim ama şu an yolda olduğumu ne yapmam gerektiğini bilmediğimi söyledim bana sıkıntı yapmamamı ve hastaneye gidebileceğimi söylediler ardından, daha sonra sana geri döneceğiz dediler teşekkür ederek telefonu kapattım. Allahtan çok yol gitmemiştim hemen yönümü değiştirdim hastaneye doğru yol aldım.

Bursa evden eve nakliye

Yolum bitti hastane karşıdaydı ama altımda koca tır vardı bunla hastaneye giremezdim yakınlarda tırı park edebileceğim bir yer aradım ve bir yer buldum hemen tırı park ettim, hastaneye girdim babamın olduğu yeri buldum kardeşim ve annem beni görünce sevindiler onlara babamın durumunu sordum korkulacak bir durum olmadığını anlayınca rahatladım. Ardından bir telefon geldi arayan bursa nakliyat firmasıydı telefonu açtım önce babamın durumunu sordular endişelenecek bir şey olmadığını üç saat sonra taburcu olacağını söyledim onlarda sevindiklerini ve benim yerime ekip arkadaşlarımdan birin benim yerime işi almaya gittiğini söylediler bende mutlu olmuştum teşekkür ederek telefonu kapattım.

Evden eve nakliyat bursa

Hastaneden çıktık eve gittik daha sonra bende tırı aldım bursa evden eve nakliyat firmaları garajına götürüp bıraktım babama bir şey olmadığı için ve özellikle bu kadar anlayışlı, iyi iş arkadaşlarım olduğu için kendimi çok şanslı hissettim.

bursa evden eve
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat