BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa evden eve nakliyat

Herkeze merabalar… Bursa evden eve nakliyat firmalarından biri olan emtana ile yaptığım yolculuklardan birin sizlerle paylaşacağım.

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar Bursa evden eve nakliyat olarak hepinizin geçmiş bayramını kutlarım. Bursa dan Tekirdağa bir taşıma işi almıştım. bursa evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan emtana şirketinde çalışmaktayım. Sayısız evden eve nakliyat bursa bölgesinde yapmışımdır. Sıcak bir temmuz günü çıkmıştım yola müşterinin eşyalarını götürmek için. Çalışma arkadaşlarım benden önce gidip eşyaları paketlemişlerdi, benimde üç saatlik bir yolum vardı.

Bursa evden eve taşımacılık

En yakın benzin istasyonundan benzin almam gerekiyordu bir önceki işte uzun bir yol gitmiştim haliyle benzin az kalmıştı. En yakın benzin istasyonu on kilometre uzaklıktaydı, benzinimin yeterli olacağını düşünüyordum fakat daha yedi buçuk kilometre kadar gidince benzinim bitti yolda kaldım. Tek çare olarak elime bidonu alarak benzin istasyonuna yürümem lazımdı tırı sağa çektim. Tırdan indim temmuzun sıcağında elimde bidonla yürümediğim kalmıştı. Bursa even eve nakliyat işi olduğu için acele etmem gerekiyordu ama yol git git bitmiyordu.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Zorda olsa yol bitti benzin istasyonuna ulaştım, orada çalışana bidona doldurmasını söyledim ama adam bidona dolduramayız tehlikeli ve yasak dedi bende ona durumu anlattım biraz muhabbet ettik adamla hemşeri çıktık, bana bu seferlik böyle olsun dedi teşekkür ettim. Tekrardan düştüm yollara yolda giderken arkamdan gelen bir arabanın korna sesini duydum arabaya baktım emtana bursam evden eve nakliyat firmasında çalışan bir arkadaş sağa çekip durkuk ve muhabbet falan başımdan geçenleri anlattım sonra birlikte araca gittik işlerimizi bitirdikten sonra bir saat kadar dinlendik ve yollarımıza devam ettik.

Evden eve nakliyat bursa

Tekirdağa gelmiştik verilen adrese ulaştım ve eşyların taşıma işlemine başlayacaktık ki ev sahipleri kendilerini beklememizi söyledirler bizde beklemek zorunda kaldık. Ev sahipleri gelmişti biraz zaman geçtikten sonra bursa evden eve nakliyat şirketleri olarak hizmetlerimizden siz müşterilerimizin memnun kalması bizim için önemlidir. Neyse eşyaları dikkatli bir şekilde taşıdıktan sonra ev sahiplerinden izin isteyerek ayrıldık oradan. Neyseki kırık çizik vs. gibi şeyler olmadı da bu taşıma işlemini de başımız ağrımadan tamamlamıştık.

bursa evden eve nakliyat firmaları
Bursa evden eve nakliyat arası

Bursa evden eve nakliyat arası

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat ile güzel pazarlar diliyorum. Bugün sizlere bursam evden eve nakliyat firmalarından olan ve bursa halkına taşımacılık ve nakliyat konusunda yardımcı olan ve en iyi hizmeti sunmaya çalışan emtana ile evden eve nakliyat bursa’dan ülkenin her yerine hizmet vermeye çalışan ve taşımacılık firması ile yaptığım işlerden birini anlatmak istiyorum. Sıcak bir Pazar günüydü bursadan iç anadolunun Amasya ilinin Merzifon ilçesine tayini çıkan bir öğretmenin evini götürmemiz gerekiyordu. bursa evden eve taşıma olarak biz işlerimizi hızlı ve kaliteli hizmet verme çabasında olduğumuz için üstü kapalı işler yapmıyoruz. Bursa’dan eşyaların taşınması için bize ulaştı ve müşterinin eşyalarının taşımak üzere verilen adrese gittik ve eşyaları taşıdık araca güzel bir şekilde araca istifledikten sonra yeni adresi de aldıktan sonra oradan uzaklaştım ve gece yola çıkmak üzere dinlenmeye gittim.

Bursa evden eve nakliyat

Gece olmuştu tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra yola çıkmak için hazırlanmıştım artık. Bursa evden eve taşıma işlerini yaparken uzun yol çıkınca genelde ben giderim uzun yolu severim sonuçta yanlızım diğer şoförler evliler ben bekarım bazen diğer arkadaşların da yerine ben giderdim. Neyse fazla uzatmayalım bursa evden eve nakliyat şirketleri adı altında yola çıktım uzun bir yolculuk vardı açıkçası. Bursa Eskişehir Ankara yol güzergahını kullanacaktım.

Evden eve nakliyat bursa

Eskişehir’i geçtikten sonra uzun bir yol var Polatlı – Ankara arası o yoldan nefret ediyorum çünkü çok uzun bir yol Bursa evden eve nakliyat şirketleri araçlarından başka bir tanesini daha gördüm ve selamlaştık. Peşpeşe gitmeye başladık. Biraz ilerledikten sonra bir dinlenme tesislerine girdik ve orada bir şeyler içip dinlenip yola devam edecektik. Taşımacılık adına yapılan herşey …

bursa evden eve nakliyat firmaları

Bursam evden eve nakliyat aracılığı ile yaptığımız yolculuklarda bazen diğer evden eve nakliyat bursa araçları ile karşılaştığımız oluyordu. Kimi zaman arkadaşlarla birlikte peş peşe gittiğimiz oluyor böyle olunca da bazen karşılaşınca güzel yolculuklar oluyor.

bursa evden eve nakliyat şirketleri
bursa evden eve nakliyat taşımacılığı

bursa evden eve nakliyat taşımacılığı

Bursa Evden Eve Nakliyat

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bursa evden eve nakliyat firmamızda yaptığımız evden eve taşımacılık hakkında bilgi vermek isterim.bursa evden eve nakliyat hizmeti sunan firması olarak müşterilerimize yönelik kapsamlı hizmet politikamızla taşınma işlemlerinizi stresli bir durum olmaktan çıkarıyoruz. Siz iş yerinizde çalışırken eşyalarınızın güvenilir bir şekilde ambalajlanarak, modern ve gelişmiş bursa evden eve taşımacılık aracımıza yerleştirilmesini bekleyebilirsiniz.ordab burdan duyduğunuz taşımacılıkla ilgili kötü bilgileri,kötü anılarınızı yaşamış olduğunuz bir çok şeyi rafa kaldırın. Fimamız bursa evden eve nakliyat hizmetinde ayrıcalıklı kılan özellik, imaj ve prestije önem vermemizdir. Dolayısıyla müşterilerimizle kurduğumuz ilişki anlık bir ticari menfaat olarak değil, sürekli geliştirilebilecek sadık bir ilişkidir.

bursa evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde muhtemelen bir çok olumsuz olay yaşamışsınızdır. Bursa evden eve nakliyat denildiğinde aklınıza gelen tüm kötü duyumları, kötü anıların hepsini teker teker değiştirecek hizmet politikasına sahibiz. modern kaliteli araçlarımızla eşyalarınızın çizik ve hasar görmemesi için güvenilir ve sistemli şekilde çalışıyoruz. Gelişmiş bursam evden eve nakliyat aracımıza kilitleme ve sabitleme sistemimizle eşyaların araç içinde devrilmesi kırılması ve hasar görmesi gibi durumları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalar hijyenik ve temiz araçlarla istenilen noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

bursa evden eve taşımacılık

sizlere müşterimizin bursa evden eve nakliyat firmaları olarak yaptığımız nakliye sürecimizi anlatmak istiyorum. Müşterimiz evden eve nakliyat olara bizimle internet adresimizin iletişim bölümünde olan iletişim bilgilerinden ulaştı. müşterimizin evini bursa’dan zonguldağa taşıma işlemini gerçekleştirdik. Müşterimiz firmamızın yöneticisiyle anlaşırken fiyatlarımızın değişebilmesiyle alakalı bir takım sorular sordu.Eşyaların toplu olması , dairenin yalçak kat olması,gelinen yolun firmaya çok uzaklıkta olmamasının fiyatlarımızı düşürür mü diye sordu. Eşyanın toplu olması fiyatı değiştiren bir unsur değildir çünkü kendi elemanlarımızla çalışltığımız için çalışanlar eşya toplasada toplamasada aynı ücreti almaktadırlar.Doşlayısıyla bursam evden eve nakliyat şirketimizde fiyat değişmemektedir ama eşyaların toplu olması bu işin yürüyüşünü rahatlatan bir etkendir.

bursam evden eve nakliyat

Şehir içerisinde taşınılacak mesafenin yakınlığı veya uzaklığı fiyatı değiştirmez çünkü ilk başta belirttiğimiz gibi maliyetler bellidir. Evden eve nakliyat bursa fiyatları Firmamızın fiyatları bellidir ve bunun yanında yüzde yirmi kampanyası vardır.

bursam evden eve nakliyat şirketleri
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat sunmaya

bursa evden eve nakliyat sunmaya

Bursa evden eve nakliyat

Arkadaşlar güneşli bir Pazar günüyle sizlerle beraberim. Bursa evden eve nakliyat ile sizlere uzun bir yolculuğu sizlere anlatacağım. Şimdiden herkese iyi okumalar. Bursa’dan Iğdıra bir bursam evden eve nakliyat aracılığı ile taşıma işi almıştım. Bu işlem biraz uzun sürdü ücret konusunda uzun bir pazarlık yapma aşaması sürmüştü. Müşterimize olabilecek en uygun fiyatı söylemiştik ama bir türlü ikna edemiyorduk. Daha sonra yüzde yirmilik bir indirimimizin olduğunu söyledim ve hala ikna olamamıştı artık dayanamadım ve hiçbir şey söylememeye başladım hatta bırakıp gidecektim ve bana biraz beklemem gerektiğini söyledi peki dedim ve bekledim.

bursa evden eve nakliyat

İnternetten biraz araştırma yapmış ve etrafındaki insanlara sormuş araştırmalarının sonucunda internette gerçekten uygun bir ücret söylediğimizi görmüş ve hatta çevresindekiler bile ona şöyle demişler; çok iyi bir fiyat vermişler bu fiyata başka bir evden eve nakliyat bursa fiyatları bulman imkansız demişler ve müşterimiz ikna olmuş bir durumda geri döndü bize ve haklı olduğumuzu söylediğimiz bursa evden eve nakliyat ücretleri gerçekten uygun olduğunu söyledi ve tüm anlaşmalar yapıldıktan sonra eşyaların paketlenip ambalajlanma işlemleri yapılmaya başlandı ve ardından araca taşınma işlemi yapılacaktı.

bursa evden eve taşımacılık

Bursa evden eve nakliyat firması olarak ekip arkadaşlarımızla birlikte eşyaları ambalajladıktan sora taşıma işlemine başladık. Taşıma işlemini gerçekleştirirken ekip arkadaşlarımızdan biri merdivenlerden inerken ayağını burktu ve o anda olduğu yerde eşyaları yavaşça bıraktı ve biraz dinlemesi gerektiğini çok ciddi bir şey olmadığını sadece bileğinin biraz acıdığını söyledi. Bizde bunu anlayışla karşıladık ve biraz dinlenmesinde bir sakınca görmedik ve yanında ona aşağıya inmesinde yardımcı olması için ekip arkadaşlarımızdan birini yönlendirdik. Bizde kalan işimize devam ettik ve eşyaları yavaş yavaş bursa evden eve taşımacılık aracımıza yerleştirmeye başladık.

evden eve nakliyat bursa

Eşyaları yerleştirirken müşterimiz bileğini inciten arkadaşımız ve yanındaki ekip arkadaşımızın neden oturduğunu ve bu durumdan rahatsız olduğunu böyle olursa ödeyeceği ücreti düşüreceğini söyledi. Bizim durumu anlatmamıza kendimizi ifade etmemize izin vermedi bildiğiniz carladı. Bursa evden eve nakliyat firmaları olarak önceliğimiz insan sağlığıdır. müşterimizle yöneticimiz konuşup durumu izah etme fırsatı buldu.sonunda müşterimiz durumu anlattı. Eşyaları yerleştirdikten sonra müşterimizin evini Bursa’dan ığdıra taşıyıp evine eşyaları yerleştirdikten sonra oradaki işimizi bitirip oradan ayrıldık.

bursam evden eve nakliyat
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat sektörel

bursa evden eve nakliyat sektörel

Bursa evden eve nakliyat

Hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar bursa evden eve nakliyat ile bugün sizlere yolda başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Bursa evden eve nakliyat firmaları için bir iş almıştık, bu iş içinde ben görevliydim gitmem gereken yol çok uzundu bende günün sıcağında uzun yol yapmayı sevmem ama yapacak bir şey yoktu. Garaja giderek çekicimi aldım yola çıktım malları almak için bana verilen adrese doğru gidiyordum. Bu aralar buralar da hava çok sıcak geçiyor bende klimayı kökleyerek gidiyordum.

Bursa evden eve nakliyat

Yol bitmek bilmiyordu bu sefer bursa nakliyat firmasında evden eve taşımacılık yapmayacaktım bir fabrikanın mallarını taşıyacaktım doğrusu malların ne olduğunu bende bilmiyordum sonunda fabrikaya vardım. Fabrikada beni karşıladılar malların yüklenebilmesi için dorseyi deponun önüne yanaştırdım çalışanlar araca yüklemeye başladı, bende işi aldığımız fabrika müdürünün yanına gittim. Muhabbet ettik çay içermişin diye sordu hava çok sıcak varsa soğuk bir şeyler içerim dedim haklısın dedi, iki tane soğuk soda söyledi mallar araca yüklenmiş artık yola çıkma vaktim gelmişti.

Bursa evden eve nakliye

Ayrıldığım fabrika tekstil fabrikasıydı oradakilerde çok iyi insanlardı yola koyuldum bu uzun yolu tekrar gitmek zorundaydım daha gittiğim şehirden çıkmama az kalmıştı. Şehir dışına çıktım beş kilometre ileride trafik polisi çevirme yapıyordu beni de durdurdu çektim sağa ehliyet, ruhsat kontrolü yaptı ardından bana dorsenin içini aramak istediklerini söylediler tamam dedim. dorsenin kapaklarını açtım hangi firmaya çalıştığımı sordular bursa evden eve nakliyat firmasında çalıştığımı söyledim, dorseyi aradılar korkmuştum çünkü çok uzun süre aradılar elindeki bir listeyi bana imzalattı.

Bursam evden eve nakliyat

Polislere bir sorun olup olmadığını sordum bana kaçak mal taşıyan bir tırın bu şehirde olduğunun bilgisini aldık bizde arama yapıyoruz zamanınızı aldığımız için özür dileriz yolunuza devam edebilirsiniz dedi bende atladım tıra tekrar çıktım yola. bursa evden eve nakliyat şirketleri bu gibi durumlarla hiç karşılaşılmamış. Bende yolumu bitirdim malları karşı adrese bıraktım bir çalışma günüde böylelikle bitmiş oldu.

bursam evden eve nakliyat firmaları
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat piyano

bursa evden eve nakliyat piyano

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat ile hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar bugün beni çok mutlu eden bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Beş yıldır bursa evden eve taşımacılık işinini yapıyorum ve ilk günden beri aynı çekiciyi kullanıyordum, zaten o zamanlar çekici yeni modeller den değildi. Bursa evden eve nakliyat firmaları sahibi yanıma gelerek yarın sana yeni bir çekici alacağımızı söyledi birde alacağımız çekiciyi de ben seçecektim. Mesai saati bitti evime döndüm.

Bursa evden eve nakliyat

Eve döndüm internet den çekici modellerine bakmaya başladım bir sürü marka baktım, bir markanın iki bin on altı model bir çekicisi çok hoşuma gitti baktım yakında gideceğimiz çekici galerisinde o çekici modelinin olduğunu gördüm ve onu almak istiyordum. Yarın bursam evden eve nakliyat patronuna bu modeli söyleyecektim. Sabah oldu firmaya gittim patron beni bekliyormuş birer çay içtik daha sonra çekici galerisine gittik ona istediğim modeli gösterdim, gerçekten çekici çok güzeldi ve konforlu görünüyordu internette gördüğümden daha güzel görünüyordu patron çekiciyi görünce beğendi, çekiciyi de ben kullanacağım için bana karışmadı. Çekici galerisinin çalışanı yanımıza geldi.

Evden eve nakliyat bursa

Çok iyi bir seçim yaptığımı bu yıl en çok tercih edilen çekici modelinin o model olduğunu söyledi, kararım iyice kesinleşmişti. Fiyatı bir çekiciye göre çok düşük değildi fakat fiyat performans bakımından oldukça iddialı bir modeldi. satın alacağımızı söyledik ve bizi odaya götürdü gerisini bursa evden eve nakliyat firması sahibi halletti. Satın alma işi bitti artık yeni çekicimiz servise gittikten sonra firmaya gelecekti biz geri firmaya döndük bir an önce günün bitmesini ve ertesi gün çekicinin gelmesini bekliyordum.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Artık çekici bu gün gelecekti bizde benim eski çekicimi satılığa çıkardık. Çok geçmedi bursa evden eve garajına yeni parıl parıl parlayan bir çekici geldi benim olduğunu anladım hemen yanına gittim adam benden imza alıp anahtarları bana verdi kapısını açıp içine bindim çok güzeldi aldım onu garaja çektim artık işleri daha rahat yapabilecektim.

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat şirketleri
bursa evden eve nakliyat öncülüğü

bursa evden eve nakliyat öncülüğü

Bursa evden eve nakliyat

Hayırlı günler arkadaşlar bugün yazdığım yazıda sizlerle bursa evden eve nakliyat firmasından bir anımı ve çektiğimiz zorluklardan birisini anlatmak istiyorum. Geçenlerde ilginç bir iş geldi işin ilginç tarafı şu gideceğimiz abimiz kırk beş elli yaşlarında tam bir klasik araba hayranı, klasik araba hayranı olduğu içinde arabaların oyuncakların dan koleksiyon yapmış bunun için evin tam bir odasını ayırmış. Artık evde çok yer kapladığını düşündüğü için gidip küçük bir dükkân satın almış

Bursa evden eve nakliyat

Adam artık ne kadar değer veriyorsa koleksiyonu için dükkân satın alıyor, neyse biz iş için anlaştık evde koleksiyonun olduğu odadaki eşyaları satın aldığı dükkâna taşıyacaktık. Bir gün belirledik ev sahibi o güne kadar koleksiyonundaki bütün arabaları özenle bir bir kutulara doldurmuş dolapları boşaltarak bizi bekleyecekti. O gün geldi ben ve iş arkadaşım bursa evden eve nakliyat firmalarının küçük bir aracını aldık eve gittik. Öncelikle dolapları aldık araca koyduk daha sonra teker teker kutuları götürmeye başladık çok fazla kutu vardı ve adam bir şey olacak diye çok endişeli davranıyordu artık araca taşıma işi bitmişti yola çıkacaktık ev sahibi yanımıza geldi yavaş yavaş gidin zarar gelmesin dedi ve yola çıktık.

Evden eve nakliyat bursa

Biraz yol gittik dükkâna vardık adam dükkânı çok değiştirmiş hiç cam yok bir kapısı var aracı dükkân önüne yanaştırdık eşyaları teker teker indirmeye başladık. Arkamızdan adam geldi ve dikkatli olun diye tembihleyip durdu en son dolapları da indirdik adam kutulardan arabaları çıkarmaya başladı bizim işimiz bitmişti gidecektik adam yanımıza gelerek bize ve bursa evden eve nakliyat firmasına teşekkür ettiğini söyledi bizde bu işi bitirdiğimiz için rahatlamıştık.

Bursam evden eve nakliyat şirketleri

Hemen araca binip bursa evden eve nakliyat firmasının ofisine gittik, böyle kişiler firmaya fazla gelmiyor, açıkçası bizde işimizi yaparken çok rahat olamıyoruz çünkü çok endişeli oluyorlar, panik yapıyorlar ve bizi de heyecanlandırıp işimizi zorlaştırıyorlar ama artık alıştık. Hepinize iyi günler dilerim.

bursam evden eve nakliyat
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat nakliyeciler

bursa evden eve nakliyat nakliyeciler

Bursa evden eve nakliyat

Hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar bugün sizinle paylaşacağım yazı bursa evden eve nakliyat ile yolda başıma gelen üzücü bir olay konusunda hemen başlayalım. Bursa nakliyat firması için iş almıştık bu aralarda işler yoğundu çok fazla iş geliyordu ve bizde stres olmuştuk işleri yetiştirmekte zorlanıyorduk gelen işi ben almıştım yolum çok uzun değildi yola çıktım ilerliyordum işleri yetiştirmek için acele ediyordum ve doğal olarak hızlı gidiyordum.

Bursa evden eve taşımacılık

Yolda ilerlerken arkadan beni sollamaya çalışan bir araba fark ettim araba birden hızlandı ve gelip benim önüme kırdı o anda olan oldu araba ya çarpmıştım çarpmanın etkisiyle biraz sürüklendik ve araba ağaca çarparak durdu bende arabaya çarptım. Bursa evden eve nakliyat firmaları nda o kadar yıldır çalışıyorum ilk defa böyle bir olay başıma geldi araba ezildi, tabi tır yüksek olduğu için bana bir şey olmadı. Hemen tırdan indim ve arabanın yanına gittim adam içerde sıkışmış çıkamıyordu, hemen polisi, ambulansı ve daha sonra da bursam evden eve nakliyat firmasını aradım hemen oraya geleceklerini söylediler. Yola baktım ambulans ve polis geliyordu yoldan geçen insanlarda belki yardımımız dokunur diye düşünerek başımıza toplanmıştı ambulans da kiler sıkışan adamı araçtan çıkardı.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Ambulans da kiler gelip beni de muayene ettiler o anda bende sorun yoktu daha sonra bursa evden eve nakliyat firmalarından arkadaşlar geldi ve arkadan çekici gelip ezilen arabayı aldı tırda da ciddi hasar yoktu bir arkadaş tırı aldı götürdü arabadaki adamı ve beni ambulansla hastaneye götürdüler. Hastanede polis benim ifademi aldı daha sonra beni taburcu ettiler kazada da benim suçum olmadığı anlaşılınca firmaya döndüm diğer adamında durumu iyiymiş tüm masrafları sigorta karşıladı adamda suçun kendinde olduğunu kabullendi.

Evden eve nakliyat bursa

Bursa evden eve nakliyat firmasına döndüğümde arkadaşlarım beni karşılayarak geçmiş olsun dediler, hepsine teşekkür ettim. Firmanın müdürü geldi benle konuştu bana bizde de hata var bir daha bu kadar çok işi birden almayacağız şu an iyi olduğun için mutluyuz dedi. Allah kimsenin başına böyle üzücü olaylar vermesin.

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat olarak İyi günler arkadaşlar bugün yolculuk sırasında çektiğim zorluklardan birini sizinle paylaşmak istedim. Bursa evden eve nakliyat işi almıştık, işi ben yapacaktım öncelikle malları almak için İstanbul a gitmem gerekiyordu daha sonra malları alıp tekrar bursa ya geri dönecektim. Vakit kaybetmemek için garaja giderek tırı aldım İstanbul a doğru yola koyuldum yol çok uzun değildi çabuk gider gelirim diye düşünmüştüm.

Bursa evden eve taşımacılık

Yolda giderken yine en çok dinlediğim radyoyu açmıştım reklamlarda bursa evden eve nakliyat firmasının reklamını duyunca şaşırdım reklam verdiklerinden haberim yoktu. Bursa yolları daha bitmedi gidiyordum yüz kilometre den az bir yolum kalmıştı gittim gittim İstanbul a yaklaştım ve benim hesap etmediğim bir şey vardı oda İstanbul un trafiğiydi. Bana İstanbul a gidip malları alıp bursa ya geri dönmek için verilen süre yedi buçuk saatti zaten malları tıra yerleştirmesi iki saat sürüyordu bu gidişle geç kalacak gibiydim ama inşallah yetişirim diye dua ettim. Trafik çok sıkışıktı, arabalar çok yavaş ilerliyordu ve benim daha yirmi beş kilometre yolum vardı.

Bursa evden eve nakliye

Trafiğin bu kadar erken başlaması normal değildi bir sorun var diye düşünmüştüm zor bela gitmeye çalışıyordum ve radyoda haberler başladı ve İstanbul yolunda trafik kazası olduğunu söyledi, belliydi zaten trafik hareket etmiyor gibi yavaştı dört saatte bursa evden eve taşımacılık şirketinin aldığı iş için gitmem gereken yere gittim. Malların acele tıra yüklenmesi gerektiğini söyledim adamlar zar zor işleri erken bitirdiler bir buçuk saatte mallar tıra yüklendi. Benim bursa ya geri dönmem için iki saatim vardı trafik olmazsa son sürat gidersem anca yetişebilirdim, ama çok zordu.

Bursa evden eve nakliye şirketleri

Hiç oyalanmadan yola çıktım bursa ya doğru ilerliyordum trafik fazla yoktu ama yine de arabalar yavaş ilerliyordu. Yollar açıldı bende son gaz bursa ya doğru ilerliyordum yüz kilometre den fazla yolum son bir saatte vaktim vardı hızlı hızlı gittim sonunda bursa ya vardım ama yarım saat geç kalmıştım, neyse ki sorun çıkarmadılar, bursa evden eve nakliyat firmaları çalışırken başıma böyle sıkıntılarda gelmiyor değil.

evden eve nakliyat bursa
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat sehirler

Bursa evden eve nakliyat sehirler

Bursa evden eve nakliyat

İyi günler arkadaşlar bu yazımda size yoldan bir anımı anlatacağım, geçenlerde bursa evden eve nakliyat firması için iş almıştık bu iş içinde ben görevliydim garaja gittim tırımı aldım yola çıktım. İşi almak için firmaya gidiyordum, yolum oldukça uzundu bu yol nasıl biter diye düşünüyordum kendi içimden. Şehir içinden çıktım beş kilometre gittim ve baktım yan tarafımda arabasını sağa çekmiş otostop çeken birisi var sinyal verdim sağa yanaştım.

Bursa evden eve taşıma

Adama sorunun ne olduğunu sordum benzinim bitti bana yardım eder misin dedi yanımda yedek benzin yoktu ona bende yedek benzin yok istersen seni benzin istasyonuna götürebilirim dedim sevindi tamam dedi. Bende yol nasıl biter diye düşünürken iyi olmuştu böyle birisinin denk gemesi düştük yollara bana nereye gittiğimi sordu bende bursa evden eve nakliyat firmasında çalıştığımı iş almaya gittiğimi söyledim oda önceden bizim firmayla evini taşıdığını ve oldukça memnun kaldığını söyledi. Ona ne iş yapıyorsun diye sordum öğretmenim dedi günlerden cumartesi idi gezmeye gidiyordu herhalde kusura bakma senide oyaladım dedi bende sorun olmayacağını benimde uzun yolda sıkıldığımı ona söyledim.

Bursa nakliyat firmaları

Yolda gide gide konuşuyorduk benzinciye az kalmıştı ona tamam benzinciye gidiyorsun sorun yok ama nasıl geri döneceksin dedim, benzinlikte bekleyeceğim oradan tekrar bu yöne gelen olursa ondan rica edeceğim biri almazsa diğeri alır herhâlde dedi işi zordu. Benzinciye geldik sağa çektim adam sana da bursa nakliyat firmasına da teşekkür ederim diyerek tırdan indi benimde yolum az kalmıştı. bursam evden eve nakliyat için aldığımız işe giderken gerçekten yanında arkadaş olması çok iyi çünkü muhabbete dalınca yolun nasıl geçtiği anlaşılmıyor.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Altı yıldır bursa evden eve taşımacılık yapıyorum sürekli böyle birileri denk gelmiyorum bazen de kimi kişileri almıyorum gözümün tutmadığı çoğu zaman da çalışma arkadaşlarım yanımda yanımda oluyor zaten gerek kalmıyor bende gitmem gereken yere vardım adamlar malları tıra yüklemeye başladılar söyleyeceklerim bu kadar hepiniz kendinize iyi bakın.

bursa evden eve nakliyat şirketleri
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat iyi

Bursa evden eve nakliyat iyi

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firmasından herkese Merhaba bugün sizlere yolda başımdan geçen benim için üzücü bir olayı anlatacağım bugün ramazanın dördüncü günü umarım orucunuz güzel geçiyordur bende sorun yok neyse konumuza dönelim bir iş almıştık önemli bir işti ve uzun yol gitmem gerekecekti. Hazırlandım araca bindim, yola çıktım yaklaşık on kilometre gittim yolda telefonum çaldı arayan kardeşimdi.

Bursa evden eve nakliyat

Telefonu açtım telaşlı bir ses tonu vardı, bana babamın hastanede olduğunu söyledi bende telaşlanmıştım ona hangi hastanede olduklarını sordum. Hastane adını öğrendim ama gözden kaçırdığım bir şey vardı ki oda o an yolda olduğumdu, ne yaparım diye bir müddet düşündükten sonra aklıma bursa evden eve nakliyat firmasını arama fikri geldi. Vakit kaybetmeden firmayı aradım durumu ve acili yeti belirttim ama şu an yolda olduğumu ne yapmam gerektiğini bilmediğimi söyledim bana sıkıntı yapmamamı ve hastaneye gidebileceğimi söylediler ardından, daha sonra sana geri döneceğiz dediler teşekkür ederek telefonu kapattım. Allahtan çok yol gitmemiştim hemen yönümü değiştirdim hastaneye doğru yol aldım.

Bursa evden eve nakliye

Yolum bitti hastane karşıdaydı ama altımda koca tır vardı bunla hastaneye giremezdim yakınlarda tırı park edebileceğim bir yer aradım ve bir yer buldum hemen tırı park ettim, hastaneye girdim babamın olduğu yeri buldum kardeşim ve annem beni görünce sevindiler onlara babamın durumunu sordum korkulacak bir durum olmadığını anlayınca rahatladım. Ardından bir telefon geldi arayan bursa nakliyat firmasıydı telefonu açtım önce babamın durumunu sordular endişelenecek bir şey olmadığını üç saat sonra taburcu olacağını söyledim onlarda sevindiklerini ve benim yerime ekip arkadaşlarımdan birin benim yerime işi almaya gittiğini söylediler bende mutlu olmuştum teşekkür ederek telefonu kapattım.

Evden eve nakliyat bursa

Hastaneden çıktık eve gittik daha sonra bende tırı aldım bursa evden eve nakliyat firmaları garajına götürüp bıraktım babama bir şey olmadığı için ve özellikle bu kadar anlayışlı, iyi iş arkadaşlarım olduğu için kendimi çok şanslı hissettim.

bursa evden eve
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat istanbul

bursa evden eve nakliyat istanbul

Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere karlı bir havada bursa evden eve nakliyat ile geçirdiğim bir günümü anlatacağım. Bu yıl kış çok sert geçiyordu ve doğal olarak fazlaca kar yağmıştı, kış ayların dada evini taşımak için bursa evden eve taşımacılık şirketlerine başvuru sayısı fazla olmuyordu ama bir müşterimiz firmamıza gelerek iki gün sonra başka bir eve bursa nakliyat firması ile taşınmak istediğini söyledi ve işi aldık.

Bursa evden eve nakliyat

Araçlarımız bursa evden eve taşımacılık firmasının garajında duruyordu garaja giderek en uygun aracı seçtik ama bir sorun vardıki oda araçlarda kar lastiği olmayışıydı, elimizde takabileceğimiz kar lastikleri olmadığı için bir çözüm bulmamız gerekecekti. Gidip yeni lastik alsak kar yapamayacağız üstüne zarar edecektik, bizde lastiklere zincir takmanın daha mantıklı olduğunu düşünerek gidip zincir satın aldık daha sonra kullanacağımız bursa nakliyat aracına zincirleri taktık. Nakliyat yapmamıza bir gün kaldı gece don olabileceğini düşünerek aracın benzinliğine antifriz döktük.

Bursa evden eve nakliyat firmaları

Nakliyat günü geldi ben ve bursa nakliyat firmasındaki diğer çalışma arkadaşlarımla birlikte iki saat önce yola çıktık çünkü beklediğimiz gibi gece don olmuştu ve yollarda tehlike artmıştı olası bir soruna karşı erken yola çıkarak ağır ağır gitmekte fayda vardı. Araca bindik klimayı açtık ve verilen adrese doğru yavaş yavaş yol almaya başladık yolda trafik kazası olmuştu ve trafik sıkışıktı bursa evden eve nakliyat firması olarak biz müşterilerimize verdiğimiz saatte istenilen yerde olma garantisi veririz. İsteğimiz gibi oldu ve sorun çıkmadan tam zamanında müşterimizin yanına ulaşmayı başardık

bursam evden eve nakliyat

Çalışma arkadaşlarım araçtan inerek paketlenmiş olan eşyaları aracın kasasına yerleştirmeye başladılar ben ise içerde oturup işlerini bitirmelerini bekledim çok sürmedi taşıma işi bitti araca binerek yeni eve doğru yola koyulduk. Belediye yollara tuz dökmüş buzun etkisi azda olsa azalmıştı sağ salim bir şekilde eve geldik. Eşyalar boşaltılmaya başlandı müşterimiz ise bursa evden eve nakliyat şirketleri nden memnun kaldığını söyledi, zor şartlar altında bile bir işi başarıyla tamamladığımız için ekipçe mutlu olduk.

bursa evden eve taşımacılık
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetleri

Bursa evden eve nakliyat hizmetleri

Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar bugünde bursa evden eve nakliyat firması olarak sizlerle beraberiz bugün size taşımacılık yaparken başımdan geçen üzücü bir olayı sizinle paylaşacağım. Bursa’dan bir müşterimiz ile anlaştık Kestel’den Mudanya’ya ev taşıyacaktık anlaşma yaptık işi aldık. Uzun zamandır bursa evden eve nakliyat firmasında çalışıyorum. Başıma daha öncesinde böyle bir olay gelmemişti.

Bursa evden eve taşımacılık

Kestel’de bana verilen adrese bursa nakliyatın büyük bir kamyonuyla çalışma arkadaşım ile birlikte gittik. Benden önce çalışma arkadaşlarım müşterimizin evine giderek taşınacak olan eşyaları paketleyip bizim için hazırladılar, bende yanımda oturan arkadaşlarım ile paketlenmiş eşyaları kamyona taşımaya başladık. En sona kırılabilecek eşyaları bıraktık ve onları yavaşça kamyona taşıdık. Taşıma işi bittiğinde mudanyaya doğru yola çıktık. Yolumuz fazla uzun değildi yolda gidiyorduk Allahtan fazla hızlı gitmiyorduk eşyalara zarar gelmesin diye. Tam ilerlerken yola kenardan bir köpek atladı önümüze ani bi fren yaptım arkadaşımda bende korku dolu gözlerle acaba köpeğe çarptıkmı diye yola baktık.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Yola baktığımızda köpeğin yerde yattığını gördük, hemen kamyondan inip köpeğin yanına gittim. Yaşıyordu, sadece ayağı kırılmış diye düşünüyordum hemen bursa evden eve nakliyat firmasını aradım durumu onlara belirtdim bana yardım edeceklerini onları beklememi söylediler. Kamyonu kenara çektim arkadaşım köpeği yol kenarına çekti bekliyorduk yarım saat geçti yolda bursa nakliyat firmasının aracını gördüm arkasındada veterinerin arabası vardı veteriner yerde yatan köpeği aldı arabasına koydu tahmin ettiğim gibi ayağı kırılmış.  Veteriner arabasıyla gitti bizde kamyonun kasasına baktık çünkü ani fren yapmıştık eşyalar kırılmış olabilirdi neyseki eşyalar sağlamdı.

Bursa evden eve nakliye firmaları

Bursa evden eve nakliye firmasından gelen arkadaşlarımız bir sıkıntı olmadığını görünce geri döndüler bizde yola tekrar devam ettik daha önce hiç böyle bir olayın içinde olmamıştım. Yolu bitirip mudanyaya vardık bir saat geç kalmıştık ev sahibine durumu anlattım anlayışlı bir insanmış bana sorun olmadığını söyledi arkadaşlarım eşyaları teker teker kamyondan indirip eve taşıdı köpeğe çok üzülsekte ayağının alçıya alındığını ve iyileşeceğini öğrendiğimizde sevinmiştik. Bursa evden eve nakliye firmaları olarak umarım bir daha böyle olaylar yaşamayız.

bursa evden eve nakliyat ücretleri
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat fabrika

Bursa Evden Eve Nakliyat fabrika

Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar yağmurlu bir günde bursa evden eve nakliyat firması ile sizlerle beraberiz. Bugünde size bir anımı anlatacağım. Bursa evden eve nakliyat işi vardı bunun için verilen adrese gittim. İşi aldığımız kişi yaşlı bir amcaydı bizi kapı önünde karşıladı duymakta zorluk çekiyordu. Evin içine girdik eşyalar paketlenmiş duruyordu paketler teker teker araca yüklenmeye başlandı.

Bursa evden eve nakliyat

Eşyaların tamamı araca yüklendi yaşlı amca geldi benim yanıma oturmak istedi taşıma yapacağımız evin tam adresini bilmiyordum o bana evi tarif edecekti yanıma oturdu. Yaşlı amca duymakta zorluğu çektiği için her soruyu iki defa sormak zorunda kalıyordum bursa nakliyat şirketi çalışanı olarak ilk defa böyle biriyle karşılaşıyordum. Bana buradan dön şuradan düz git diyerek yönlendiriyordu ev yakın zannetmiştim ama git git bitmiyordu olduğumuz yerde dönüp duruyorduk, amcaya tam olarak evin nerede olduğunu biliyor musun diye sordum biliyorum dedi ama hiç biliyor gibi durmuyordu. En sonunda bursa evden eve taşımacılık şirketini aradım onlara neden nakliye yapılacak adresleri tam olarak almadıklarını bana yardım etmeleri gerektiklerini söyledim bana geri döneceklerini söylediler.

Bursa evden eve nakliyat firmaları

Bursa evden eve nakliyat şirketi beni geri aradı ve ikinci olarak aldıkları kişi olan amcanın oğlunu aradıklarını durumu ona bildirerek gidilmesi gereken adresi aldıklarını söylediler ve daha sonra bana gitmem gereken adresi bildirdiler. bursam evden eve nakliyat olarak böyle bir şeyi nasıl gözden kaçırdığımızı anlamamıştım. Verilen adrese gittiğimizde fark ettim ki gitmemiz gereken evin önünden daha önce geçmiştik amcaya bir şey demedim yaşlılığına verdim. Aracı eşyaların taşınması için evin yanına park ettim amca araçtan indi ve oradakilerle eve eşyaları taşımaya başladılar, zaten fazla eşya olmadığı için fazla uzun sürmedi.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları

İşimiz bitti eşyalar tamamen eve taşındı amca benim yanıma geldi bursa evden eve nakliyat şirketinden çok memnun kaldığını söyledi daha sonra da bana yaşattığım zorluktan dolayı özür dilerim dedi, bende böyle durumların olabileceğini ona söyledim. Bursa evden eve taşımacılıkta bir iş daha böylece bitti bir daha böyle bir durum olmaması için önlemlerimizi aldık.

evden eve nakliyat fiyatları bursa
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat