Bursa Evden Eve Nakliyat

Merhaba arkadaşlar Bursa evden eve nakliyat ile yolumuza devam ediyoruz. Sanırım 2008 yılı olacak yeni bir iş almış Bursa’dan Eskişehir’e mühendis bir beyin evini taşıyacaktık. Herşey görüşüldü görevli arkadaşlar gidip analiz kontrollerini gerçekleştirdiler ve bir cumartesi sabahı paketlenen ve ambalajlanan eşyalar bursa evden eve nakliyat aracılığıyla taşınmaya başlandı.

Bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliye tüm yükleme işlerini bitirdikten sonra artık Bursa’dan yola çıktık Eskişehir’e doğru. 6 saat gibi bir yolculuk süresinden sonra yeni taşınılacak eve gelindi. Eşyalar güzel bir şekilde istenilen yere indirildikten sonra bursa evden eve nakliyat firmaları olarak müsade istenip oradan ayrıldık.

bursa evden eve

Bütün işler bittikten sonra geri dönüş yapmak üzereydik ki internet üzerinden bize ulaşan bursaya gitmek için nakliye aracı aramakta olan bir müşterimiz ile irtibata geçtik. Onunla fiyat konusunda birazcık anlaşma konusunda sorun yaşadık ve çaylarımızı yudumladıktan sonra onlara son olarak yüzde yirmi kampanyamızın dışında ayrıya bir yüzde indirim de yaptıktan sonra her konuda anlaştık ve verilen adrese gittik.

bursa evden eve nakliyat şirketleri

Tüm paketleme ve ambalajlama işleri bir kaç gün içerisinde tamamlanarak kamyona yükleme işlemi tamamlandı ve artık yola çıkmak için hiç bir neden kalmadan yolculuğa başladık. İşlerimizi zamanında ve hasarsız olarak yeni adreslere teslim etmeyi bir prensip haline getirdiğimiz için yaptığımız işler konusunda insanların güvenini kazanarak görev ve sorumluluk bilincinde tüm ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız.

evden eve nakliyat bursa fiyatları

Bursa’dan Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık ve nakliyat hizmetlerini vermekte olup eşyalarınızı yeni evinize teslim ediyoruz ve sizler de verdiğimiz hizmetlerin samimiyet ile yapıldığını görerek size karşı göstermiş olduğumuz güler yüzümüz ile aynı şekilde sizlerinde güvenini kazanarak güler yüzle karşılamanızı ve yolcu etmenizi temenni ediyoruz. Çünkü bizim için en önemli olan şey taşımacılık ve nakliyat işlerinden önce insanları güvenini kazanmak ve samimiyetimizi insanlara yansıtmaktır. Yaptığımız işler konusunda zaten samimiyet olunca iş konusunda da güzel şeyler çıkmaktadır.

bursam evden eve nakliyat
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat