Bursa evden eve nakliyat

Arkadaşlar güneşli bir Pazar günüyle sizlerle beraberim. Bursa evden eve nakliyat ile sizlere uzun bir yolculuğu sizlere anlatacağım. Şimdiden herkese iyi okumalar. Bursa’dan Iğdıra bir bursam evden eve nakliyat aracılığı ile taşıma işi almıştım. Bu işlem biraz uzun sürdü ücret konusunda uzun bir pazarlık yapma aşaması sürmüştü. Müşterimize olabilecek en uygun fiyatı söylemiştik ama bir türlü ikna edemiyorduk. Daha sonra yüzde yirmilik bir indirimimizin olduğunu söyledim ve hala ikna olamamıştı artık dayanamadım ve hiçbir şey söylememeye başladım hatta bırakıp gidecektim ve bana biraz beklemem gerektiğini söyledi peki dedim ve bekledim.

bursa evden eve nakliyat

İnternetten biraz araştırma yapmış ve etrafındaki insanlara sormuş araştırmalarının sonucunda internette gerçekten uygun bir ücret söylediğimizi görmüş ve hatta çevresindekiler bile ona şöyle demişler; çok iyi bir fiyat vermişler bu fiyata başka bir evden eve nakliyat bursa fiyatları bulman imkansız demişler ve müşterimiz ikna olmuş bir durumda geri döndü bize ve haklı olduğumuzu söylediğimiz bursa evden eve nakliyat ücretleri gerçekten uygun olduğunu söyledi ve tüm anlaşmalar yapıldıktan sonra eşyaların paketlenip ambalajlanma işlemleri yapılmaya başlandı ve ardından araca taşınma işlemi yapılacaktı.

bursa evden eve taşımacılık

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firması olarak ekip arkadaşlarımızla birlikte eşyaları ambalajladıktan sora taşıma işlemine başladık. Taşıma işlemini gerçekleştirirken ekip arkadaşlarımızdan biri merdivenlerden inerken ayağını burktu ve o anda olduğu yerde eşyaları yavaşça bıraktı ve biraz dinlemesi gerektiğini çok ciddi bir şey olmadığını sadece bileğinin biraz acıdığını söyledi. Bizde bunu anlayışla karşıladık ve biraz dinlenmesinde bir sakınca görmedik ve yanında ona aşağıya inmesinde yardımcı olması için ekip arkadaşlarımızdan birini yönlendirdik. Bizde kalan işimize devam ettik ve eşyaları yavaş yavaş bursa evden eve taşımacılık aracımıza yerleştirmeye başladık. Eşyaları yerleştirirken müşterimiz bileğini inciten arkadaşımız ve yanındaki ekip arkadaşımızın neden oturduğunu ve bu durumdan rahatsız olduğunu böyle olursa ödeyeceği ücreti düşüreceğini söyledi. Bizim durumu anlatmamıza kendimizi ifade etmemize izin vermedi bildiğiniz carladı. Bursa evden eve nakliyat firması olarak önceliğimiz insan sağlığıdır. müşterimizle yöneticimiz konuşup durumu izah etme fırsatı buldu.sonunda müşterimiz durumu anlattı. Eşyaları yerleştirdikten sonra müşterimizin evini Bursa’dan ığdıra taşıyıp evine eşyaları yerleştirdikten sonra oradaki işimizi bitirip oradan ayrıldık.

bursam evden eve nakliyat