Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar güzel bir günde bursa evden eve nakliyat firması olan emtana ile sizlerle beraberiz. Bugün sizlere bir yolculuk sırasında başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Bursa’dan Bileciğe bir ev eşyası taşımak üzere müşterimiz ile anlaştık ve evden eve taşınması sırasında bizlerin yardımına ihtiyacı oldu. Herşey görüşülüp anlaşıldıktan sonra analiz ekibimiz müşterimizin eşyalarını tespit etmek üzere verilen adrese bursa evden eve nakliyat firmaları içerisinde yer alan emtana aracılığı ile yola çıktı.

Bursa evden eve nakliyat

Daha sonra analiz ekibimizin belirlemiş olduğu eşyaları paketlemek ve ambalajlamak üzere ekip diğer ekip arkadaşlarımız verilen adrese doğru gitmişlerdi. evden eve nakliyat bursa içerisinde söz sahibi olma yolunda yaptığı işler ile kendini kanıtlamıştır ve bunun en büyük etkisini bizler ekip arkadaşları olarak sağlamaya çalışmaktayız.

bursa nakliyat

Neyse biz konumuza dönecek olursak eşyalar paketlenip ambalajlandıktan sonra sıra bursa evden eve nakliyat firmaları aracına yüklemeye gelmişti. Biraz dinlendikten sonra aracımıza eşyaları düzenli bir şekilde istifledikten sonra herşey tamamanmıştı ve artık yola çıkmak için hiç bir neden kalmamıştı. Öğleden sonra yeni adresi aldıktan sorna bileciğe doğru yola çıkmıştım mesafe yakın bir sorun olacağını düşünmüyordum.

Bursa evden eve nakliye

Kesteli geçtikten sonra aracta değişik sesler gelmeye başlamıştı açıkçası çok fazla önemsememiştim. Kesteli de geçtikten sonra fark ettim ki telaşede ben evden eve nakliyat bursa aracıma yakıt almayı unutmuştum ve korktuğum başıma gelmişti benzinim bitti. Bursa evden eve nakliyat şirketlerinden olan emtana ile irtibata geçtim ve bana acil yardım etmeleri gerektiğini söyledim. Yakıtımın bittiğini ve dalgınlık ile almayı unnuttuğumu söyledim. Bana yardımcı olacaklarını söylediler ve biraz beklemem gerektiğini söylediler. Bir kaç saat kadar bekledikten sonra bursam evden eve nakliyat araçlarından birini gördüm ve nihayet bana gerekli olan yakıtı getirdiler yakıtı araca yükledikten sonra yola gitmeye devam ettim ve biraz geçikmiştim. Hemen Eşyalarını götürdüm müşterimizi aradım ve durumu anlattım saolsun sağduyu ile yaklaştı sorun olmayacağını söyledi daha sonra eşyaları verilen adrese teslim ettim ve bu taşıma işini de bitirmiş olmuştum.

bursa evden eve
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat