bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Merhaba arkadaşlar herkeze… Bursa Evden Eve Nakliyat ile sizlerle yaşamış olduğum bazı anılarımı paylaşacağım. Geçen hafta bir ev taşıma işi alınmıştı. Çorum’a gitmiştim oradan bursa ya geri dönerken taşıma işi vardı evden eve o işi almıştık ve adamla görüşmeye gitmiştim. Çorumun bir ilçesine gitmiştim. Orada görüştük herşeyi ev sahibi ile zaten eşyalar paketlenmiş bursaya götürmek için bursa evden eve taşımacılık firması aramaktaydı. Tesadüfen bizi buldu ve anlaştık eşyalar yüklenmeye başladı. Küçücük evden o kadar çok eşya çıkmasına şaşırmıştım. Neyse araca yükleme işleri bittikten sorna yola çıktım fazla da gecikmek istememiştim.

Bursa evden eve nakliyat

Yorgunluk vardı biraz ama dedim yolda bir yerde dinlenirim diye hemen çıktım yola. Çorumdan çıktım Kırıkkaleye yaklaşmıştım orada kamyoncular federasyonu vardı oraya kadar hiç durmadan gittim dedim orda dinlenirim. Hava da çok güzeldi bı sıkıntı çıkmadan yola devam ettim ve iki, ikibuçuk saate kadar vardım kamyoncular federasyonuna. Bursam evden eve nakliyat aracımı park yerine park ettim ve tam dinlenme bölümüne giderken orada sol arka tekerin lastiğinin indiğini fark ettim. Allah’tan fazla gitmeden daha büyük bir sıkıntı olmadan burda durmuşum. Burada tamirci de vardı o yüzden burasını seviyorum güzel bir yer burası. Bursa evden eve aracımı park ettim tamircinin önüne ve lastiği tamir ettirmek için bıtaktım ordaki arkadaşı tanıyordum daha önce bir kaç kez daha bursa evden eve nakliyat aracımı burada yaptırmıştım. Biraz muhabbet edince aracı bıraktım ona ben gittim dinlenmeye bir kaç saat dinlendikten sonra geri geldiğimde aracın herşeyi tamamlanmıştı tekrar yola çıkmak için hazırlandım.

Bursa evden eve taşımacılık

Yola çıktım hiç durmadan bursaya gitmeyi düşünüyordum. Kırıkkaleyi geçtikten sonra karanlık çöktü ve elmadağ tünelinden itibaren trafik yoğunlaşmaya başladı. İki saate zor inmiştim ankaraya ve daha yaklaşık beş altı saate yakın yol vardı.

Evden eve nakliyat bursa fiyat

Ankaradan sonra çok kalabalık bir trafik vardı geç kalacağımı anlayınca ev sahibini aradım ve durumu izah ettim sağ olsun sıkıntı çıkarmadı ve ertesi gün geleceğimi söyledim. Gece geç saate gelmiştim bursaya uyuyup dinlendikten sonra ertesi gün verilen adrese bursa evden eve nakliyat aracım ile teslim ettim.

Evden eve nakliyat fiyatları bursa