Bursa evden eve nakliyat

Merhabalar arkadaşlar. Bursa evden eve nakliyat hepinize iyi günler diler. Taşımacılık ve nakliyat işleri yapmakta olan emtana şirketinde uzun yol şoförüyüm. Yakın zaman da bir ev taşıma işi vardı onu gerçekleştirmek üzere ofise gittim ve gerekli olan bilgileri aldıktan sonra müşterimizin verilen adresine doğru gittim. Orda beni bir sürpriz bekliyordu neyse verilen adrese gittim. Müşterimiz biraz değil fazlaca titiz biriymiş. Anlaşılan sıkıntılı bir nakliye işi olacaktı. Daha eşyalar taşınmaya başlanırken bile ev sahibi olan arkadaş aman arkadaşlar dikkat aman çarpmayın aman vurmayın gibi şeyler söyleyip eşyaları taşıyan arkadaşların dikkatini dağıtmaya başlamıştı bile. Eşyaları taşıyan arkadaşlar neredeyse bırakıp gideceklerdi. Güç bela arabaya taşıma işlemini gerçekleştirdik sonunda.

bursa evden eve nakliyat

bursam evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Sıra yola çıkmaya gelmişti birde ne olsun adam tutturdu bende seninle gelicem olur  beyfendi dedim ama içimden eyvah dedim bu yol nasıl biticek. Neyse yapacak bişi yok artık gidecektik bir şekilde. Çıktık yola daha bursadan çıkmadan başladı aman yavaş aman dikkat falan demeye başladı yavaş yavaş sinirlenmeye başlamıştım zaten gergindim. Birşey  demeden yoluma devam ettim. bursa evden eve nakliyat firmaları ile Hayatımda böyle bir yolculuk yapmamıştım sanırım. Korktum araç arıza yapacak diye allahtan arıza falan yapmadan gittik sonunda yeni adrese.

bursa evden eve nakliyat fiyatları

Herşey bitti sıra evden eve nakliyat bursa fiyatları hakkında yorum yapmaya geldi gelmiş adam bana bursa nakliyat fiyatları hakkında eleştiri yapıyordu yok işte siz çok para alıyorsunu yok böyle olmaz adama diyorum ki abicim benimle konuşmayacaksın o konuda yetkili olan ben değilim ama adam dinlemiyordu bir türlü beni hala kendi bilidiğini okuyordu.

bursa evden eve nakliyat ücretleri

Biraz daha konuştuktan sonra artık dayanamadım ve ben konuşmaya başladım. Bursa da en uygun fiyatlara taşımacılık ve nakliyat işleri yapan firma biziz hatta bize ulaşan müşterilerimize daha önceden bizimle iş yapıp yapmadıklarına bakmaksızın kampanyamız olduğunu söyledim yüzde yirmi indirimlik bir kampanyamız var dedim ve adam biraz olsun sustu ve bursa evden eve nakliyat şirketleri  ile bazen böyle sıkıntılı yolculuklar da yaşanabiliyor.

bursa evden eve nakliyat şirketleri