Bursa evden eve nakliyat

Arkadaşlar çok güzel bir günde sizlerle beraberiz. Bursa evden eve nakliyat ile çalışmalara son sürat devam etmekteyiz. Geçenlerde bir abimizin evini taşımak için bir araya geldik ve çok güzel bir muhabbet sonucunda tanışmış olduk ve gerçekten çok sevdim kendisini. Bursa evden eve nakliyat firmaları ile nasıl bir araştırma yaptığını ve bizleri nasıl bulduğunu anlattı. Neyse çok fazla uzatmadan konuya dönelim.

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Herşey konuşuldu anlaşıldı. Sıra eşyaların tespit edilmesine gelmişti adam espirili bir yaklaşımla tespit etmenize gerek yok ben tespit ettim sayabilirim dedi. Bizde prosödür gereği tespit etmek için analiz ekibimizin gelmesi lazım dedim neyse geldi arkadaşlar yapılması gereken işlemleri yapıp gittiler adam beni bırakmadı. bursa evden eve nakliyat fiyatları hakkında da bilgi toplamış oldukça.  Eşyaların hasar görme ihtimalini sordu bende ona olabildiğince hasar  çıkarmamaya özen göstererek tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz dedim.

bursa nakliyat

Herşey konuşulup anlaşıldıktan sonra sıra eşyaları araca yüklemeye gelmişti. Bizler de artık araca yüklemeye başladık yavaş yavaş ve bu abimizin bizlerin yanında hiç ayrılmadı ve gerçekten ve samimi bir şekilde bizlere yardım etti bizimle birlikte taşıdı eşyaları. Bursa evden eve nakliye sadece iş yapmıyor müşteriler ile arkadaş olarak da samimiyet kurabiliyor. Çünkü heryeş para değildir düşüncesindeyiz.

bursa evden eve taşımacılık

Araca yükleme işlemleri sona erdikten sonra yola çıkmak üzere hazırlanıyordum ki aklıma yolun yanlız başına sıkıcı olabileceği düşüncesi geldi aklıma ve tanıştığım abiye birlikte gitmek için teklif ettim saolsun geri çevirmedi . Yola çıktıktan sonra gençliğini anlatmaya başladı kendisi de bir süre evden eve nakliyat bursa içinde yapmış.

Bursa evden eve nakliye

Nihayet yolculuğumuz bitmişti ve yorulmuştuk. Aracı park edip bir otele gitmek için müsade istemiştim çünkü ertesi gün indirilecekti eşyalar. Beni bırakmadı saolsun aldı güzel bir yemek yedirdi ve gittiğimiz yeri iyi bildiği için temiz ve güzel bir otele götürüp orada dinlenmem için yer ayırttırdı ve ayrıldı sonradan.

bursam evden eve nakliyat