Bursa Evden Eve Nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Arkadaşlar öncelikle kandiliniz mübarek olsun. Bursa evden eve nakliyat olan emtana ile sizlere birlite geçirdiğimiz vakit içinde neler yaşandığını paylaşmak istiyorum. Bugün kandil ailem ile kandili kutladıktan sonra bir müşterimizin aciliyeti söz konusu imiş ve yardımcı olmak adına ben gönüllü olarak gitmeye karar verdim. Aracımla birlikte verilen adrese gitmek için yola çıkmıştım. Gittiğimde evin herşeyi ayarlanmış ambalajlama ve paketleme işlemleri tamamlanmış geriye araca yüklemek kalmıştı. Vardığımda eve sofra kurmuşlar benim geleceğimden haberleri vardı. Beni de davet ettiler sofraya ve saolsunlar çok güzel bir şekilde ağırladılar beni. Gerçekten misafirperverlerdi anlayacağınız.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Neyse çok fazla uzatmadan konuya döneyim geri. Yemek faslı bittikten sonra hızlı bir şekilde evdeki paketlenen eşyalar araca bir bir istiflendi. Artık yeni gidilecek adres bilgisi alındıktan sonra yola çıkma vakti gelmişti. Bu kez tek başına bir yolculuk yapıcaktım. Bursadan çıktım eskişehir ankara arası otabana girmek üzereydim ki biri el kaldırdı oda ankaraya giyormuş durdum aldım onu da dedim yol arkadaşı olur tanıştık falan derken samimi oldum genç ile ankaraya okumaya gidiyormuş ankaraya giderken polatlı ile eskişehir arasında yüz kilometreye yakın anlamsız ve çok sinir bozucu bir yol vardı o yol nasıl geçecek diye düşünürken allahtan bu genç çıktı da karşıma muhabbet sohbet nasıl geçtiğini anlamadım bile.

bursa evden eve

bursa evden eve nakliyat şirketleri ile alakalı hiç bir bilgisi yokmuş birazcık bilgi verdikten sonra bana sordu abi zor olmuyo mu yanlız başına yolculuk falan diye. Bende insan sevdiği işi yapar ise eğer ne bir yorgunluk kalır nede sıkılır yaptığı işten öyle diyince haklısın abi dedi bursam evden eve nakliyat ile insanlara hizmet vermek keyifli oluyor çünkü.

bursa evden eve nakliye

Anlayacağınız arkadaşlar bursa evden eve nakliyat firmaları insanların sadece eşyalarını taşımıyor yeri geliyor insanların dertlerini dinliyor yeri geliyor zor durumda kalmış arkadaşlara elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor tüm ekibimizin gücü yettiğince.

bursa evden eve nakliyat firmaları