Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar yağmurlu bir günde bursa evden eve nakliyat firması ile sizlerle beraberiz. Bugünde size bir anımı anlatacağım. Bursa evden eve nakliyat işi vardı bunun için verilen adrese gittim. İşi aldığımız kişi yaşlı bir amcaydı bizi kapı önünde karşıladı duymakta zorluk çekiyordu. Evin içine girdik eşyalar paketlenmiş duruyordu paketler teker teker araca yüklenmeye başlandı.

Bursa evden eve nakliyat

Eşyaların tamamı araca yüklendi yaşlı amca geldi benim yanıma oturmak istedi taşıma yapacağımız evin tam adresini bilmiyordum o bana evi tarif edecekti yanıma oturdu. Yaşlı amca duymakta zorluğu çektiği için her soruyu iki defa sormak zorunda kalıyordum bursa nakliyat şirketi çalışanı olarak ilk defa böyle biriyle karşılaşıyordum. Bana buradan dön şuradan düz git diyerek yönlendiriyordu ev yakın zannetmiştim ama git git bitmiyordu olduğumuz yerde dönüp duruyorduk, amcaya tam olarak evin nerede olduğunu biliyor musun diye sordum biliyorum dedi ama hiç biliyor gibi durmuyordu. En sonunda bursa evden eve taşımacılık şirketini aradım onlara neden nakliye yapılacak adresleri tam olarak almadıklarını bana yardım etmeleri gerektiklerini söyledim bana geri döneceklerini söylediler.

Bursa evden eve nakliyat firmaları

Bursa evden eve nakliyat şirketi beni geri aradı ve ikinci olarak aldıkları kişi olan amcanın oğlunu aradıklarını durumu ona bildirerek gidilmesi gereken adresi aldıklarını söylediler ve daha sonra bana gitmem gereken adresi bildirdiler. bursam evden eve nakliyat olarak böyle bir şeyi nasıl gözden kaçırdığımızı anlamamıştım. Verilen adrese gittiğimizde fark ettim ki gitmemiz gereken evin önünden daha önce geçmiştik amcaya bir şey demedim yaşlılığına verdim. Aracı eşyaların taşınması için evin yanına park ettim amca araçtan indi ve oradakilerle eve eşyaları taşımaya başladılar, zaten fazla eşya olmadığı için fazla uzun sürmedi.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları

İşimiz bitti eşyalar tamamen eve taşındı amca benim yanıma geldi bursa evden eve nakliyat şirketinden çok memnun kaldığını söyledi daha sonra da bana yaşattığım zorluktan dolayı özür dilerim dedi, bende böyle durumların olabileceğini ona söyledim. Bursa evden eve taşımacılıkta bir iş daha böylece bitti bir daha böyle bir durum olmaması için önlemlerimizi aldık.

evden eve nakliyat fiyatları bursa
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat