Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat olarak İyi günler arkadaşlar bugün yolculuk sırasında çektiğim zorluklardan birini sizinle paylaşmak istedim. Bursa evden eve nakliyat işi almıştık, işi ben yapacaktım öncelikle malları almak için İstanbul a gitmem gerekiyordu daha sonra malları alıp tekrar bursa ya geri dönecektim. Vakit kaybetmemek için garaja giderek tırı aldım İstanbul a doğru yola koyuldum yol çok uzun değildi çabuk gider gelirim diye düşünmüştüm.

Bursa evden eve taşımacılık

Yolda giderken yine en çok dinlediğim radyoyu açmıştım reklamlarda bursa evden eve nakliyat firmasının reklamını duyunca şaşırdım reklam verdiklerinden haberim yoktu. Bursa yolları daha bitmedi gidiyordum yüz kilometre den az bir yolum kalmıştı gittim gittim İstanbul a yaklaştım ve benim hesap etmediğim bir şey vardı oda İstanbul un trafiğiydi. Bana İstanbul a gidip malları alıp bursa ya geri dönmek için verilen süre yedi buçuk saatti zaten malları tıra yerleştirmesi iki saat sürüyordu bu gidişle geç kalacak gibiydim ama inşallah yetişirim diye dua ettim. Trafik çok sıkışıktı, arabalar çok yavaş ilerliyordu ve benim daha yirmi beş kilometre yolum vardı.

Bursa evden eve nakliye

Trafiğin bu kadar erken başlaması normal değildi bir sorun var diye düşünmüştüm zor bela gitmeye çalışıyordum ve radyoda haberler başladı ve İstanbul yolunda trafik kazası olduğunu söyledi, belliydi zaten trafik hareket etmiyor gibi yavaştı dört saatte bursa evden eve taşımacılık şirketinin aldığı iş için gitmem gereken yere gittim. Malların acele tıra yüklenmesi gerektiğini söyledim adamlar zar zor işleri erken bitirdiler bir buçuk saatte mallar tıra yüklendi. Benim bursa ya geri dönmem için iki saatim vardı trafik olmazsa son sürat gidersem anca yetişebilirdim, ama çok zordu.

Bursa evden eve nakliye şirketleri

Hiç oyalanmadan yola çıktım bursa ya doğru ilerliyordum trafik fazla yoktu ama yine de arabalar yavaş ilerliyordu. Yollar açıldı bende son gaz bursa ya doğru ilerliyordum yüz kilometre den fazla yolum son bir saatte vaktim vardı hızlı hızlı gittim sonunda bursa ya vardım ama yarım saat geç kalmıştım, neyse ki sorun çıkarmadılar, bursa evden eve nakliyat firmaları çalışırken başıma böyle sıkıntılarda gelmiyor değil.

evden eve nakliyat bursa
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat