Bursa evden eve nakliyat

İyi günler arkadaşlar bu yazımda size yoldan bir anımı anlatacağım, geçenlerde bursa evden eve nakliyat firması için iş almıştık bu iş içinde ben görevliydim garaja gittim tırımı aldım yola çıktım. İşi almak için firmaya gidiyordum, yolum oldukça uzundu bu yol nasıl biter diye düşünüyordum kendi içimden. Şehir içinden çıktım beş kilometre gittim ve baktım yan tarafımda arabasını sağa çekmiş otostop çeken birisi var sinyal verdim sağa yanaştım.

Bursa evden eve taşıma

Adama sorunun ne olduğunu sordum benzinim bitti bana yardım eder misin dedi yanımda yedek benzin yoktu ona bende yedek benzin yok istersen seni benzin istasyonuna götürebilirim dedim sevindi tamam dedi. Bende yol nasıl biter diye düşünürken iyi olmuştu böyle birisinin denk gemesi düştük yollara bana nereye gittiğimi sordu bende bursa evden eve nakliyat firmasında çalıştığımı iş almaya gittiğimi söyledim oda önceden bizim firmayla evini taşıdığını ve oldukça memnun kaldığını söyledi. Ona ne iş yapıyorsun diye sordum öğretmenim dedi günlerden cumartesi idi gezmeye gidiyordu herhalde kusura bakma senide oyaladım dedi bende sorun olmayacağını benimde uzun yolda sıkıldığımı ona söyledim.

Bursa nakliyat firmaları

Yolda gide gide konuşuyorduk benzinciye az kalmıştı ona tamam benzinciye gidiyorsun sorun yok ama nasıl geri döneceksin dedim, benzinlikte bekleyeceğim oradan tekrar bu yöne gelen olursa ondan rica edeceğim biri almazsa diğeri alır herhâlde dedi işi zordu. Benzinciye geldik sağa çektim adam sana da bursa nakliyat firmasına da teşekkür ederim diyerek tırdan indi benimde yolum az kalmıştı. bursam evden eve nakliyat için aldığımız işe giderken gerçekten yanında arkadaş olması çok iyi çünkü muhabbete dalınca yolun nasıl geçtiği anlaşılmıyor.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Altı yıldır bursa evden eve taşımacılık yapıyorum sürekli böyle birileri denk gelmiyorum bazen de kimi kişileri almıyorum gözümün tutmadığı çoğu zaman da çalışma arkadaşlarım yanımda yanımda oluyor zaten gerek kalmıyor bende gitmem gereken yere vardım adamlar malları tıra yüklemeye başladılar söyleyeceklerim bu kadar hepiniz kendinize iyi bakın.

bursa evden eve nakliyat şirketleri
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat