Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere karlı bir havada bursa evden eve nakliyat ile geçirdiğim bir günümü anlatacağım. Bu yıl kış çok sert geçiyordu ve doğal olarak fazlaca kar yağmıştı, kış ayların dada evini taşımak için bursa evden eve taşımacılık şirketlerine başvuru sayısı fazla olmuyordu ama bir müşterimiz firmamıza gelerek iki gün sonra başka bir eve bursa nakliyat firması ile taşınmak istediğini söyledi ve işi aldık.

Bursa evden eve nakliyat

Araçlarımız bursa evden eve taşımacılık firmasının garajında duruyordu garaja giderek en uygun aracı seçtik ama bir sorun vardıki oda araçlarda kar lastiği olmayışıydı, elimizde takabileceğimiz kar lastikleri olmadığı için bir çözüm bulmamız gerekecekti. Gidip yeni lastik alsak kar yapamayacağız üstüne zarar edecektik, bizde lastiklere zincir takmanın daha mantıklı olduğunu düşünerek gidip zincir satın aldık daha sonra kullanacağımız bursa nakliyat aracına zincirleri taktık. Nakliyat yapmamıza bir gün kaldı gece don olabileceğini düşünerek aracın benzinliğine antifriz döktük.

Bursa evden eve nakliyat firmaları

Nakliyat günü geldi ben ve bursa nakliyat firmasındaki diğer çalışma arkadaşlarımla birlikte iki saat önce yola çıktık çünkü beklediğimiz gibi gece don olmuştu ve yollarda tehlike artmıştı olası bir soruna karşı erken yola çıkarak ağır ağır gitmekte fayda vardı. Araca bindik klimayı açtık ve verilen adrese doğru yavaş yavaş yol almaya başladık yolda trafik kazası olmuştu ve trafik sıkışıktı bursa evden eve nakliyat firması olarak biz müşterilerimize verdiğimiz saatte istenilen yerde olma garantisi veririz. İsteğimiz gibi oldu ve sorun çıkmadan tam zamanında müşterimizin yanına ulaşmayı başardık

bursam evden eve nakliyat

Çalışma arkadaşlarım araçtan inerek paketlenmiş olan eşyaları aracın kasasına yerleştirmeye başladılar ben ise içerde oturup işlerini bitirmelerini bekledim çok sürmedi taşıma işi bitti araca binerek yeni eve doğru yola koyulduk. Belediye yollara tuz dökmüş buzun etkisi azda olsa azalmıştı sağ salim bir şekilde eve geldik. Eşyalar boşaltılmaya başlandı müşterimiz ise bursa evden eve nakliyat şirketleri nden memnun kaldığını söyledi, zor şartlar altında bile bir işi başarıyla tamamladığımız için ekipçe mutlu olduk.

bursa evden eve taşımacılık
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat