Bursa evden eve nakliyat

Hayırlı günler arkadaşlar bugün yazdığım yazıda sizlerle bursa evden eve nakliyat firmasından bir anımı ve çektiğimiz zorluklardan birisini anlatmak istiyorum. Geçenlerde ilginç bir iş geldi işin ilginç tarafı şu gideceğimiz abimiz kırk beş elli yaşlarında tam bir klasik araba hayranı, klasik araba hayranı olduğu içinde arabaların oyuncakların dan koleksiyon yapmış bunun için evin tam bir odasını ayırmış. Artık evde çok yer kapladığını düşündüğü için gidip küçük bir dükkân satın almış

Bursa evden eve nakliyat

Adam artık ne kadar değer veriyorsa koleksiyonu için dükkân satın alıyor, neyse biz iş için anlaştık evde koleksiyonun olduğu odadaki eşyaları satın aldığı dükkâna taşıyacaktık. Bir gün belirledik ev sahibi o güne kadar koleksiyonundaki bütün arabaları özenle bir bir kutulara doldurmuş dolapları boşaltarak bizi bekleyecekti. O gün geldi ben ve iş arkadaşım bursa evden eve nakliyat firmalarının küçük bir aracını aldık eve gittik. Öncelikle dolapları aldık araca koyduk daha sonra teker teker kutuları götürmeye başladık çok fazla kutu vardı ve adam bir şey olacak diye çok endişeli davranıyordu artık araca taşıma işi bitmişti yola çıkacaktık ev sahibi yanımıza geldi yavaş yavaş gidin zarar gelmesin dedi ve yola çıktık.

Evden eve nakliyat bursa

Biraz yol gittik dükkâna vardık adam dükkânı çok değiştirmiş hiç cam yok bir kapısı var aracı dükkân önüne yanaştırdık eşyaları teker teker indirmeye başladık. Arkamızdan adam geldi ve dikkatli olun diye tembihleyip durdu en son dolapları da indirdik adam kutulardan arabaları çıkarmaya başladı bizim işimiz bitmişti gidecektik adam yanımıza gelerek bize ve bursa evden eve nakliyat firmasına teşekkür ettiğini söyledi bizde bu işi bitirdiğimiz için rahatlamıştık.

Bursam evden eve nakliyat şirketleri

Hemen araca binip bursa evden eve nakliyat firmasının ofisine gittik, böyle kişiler firmaya fazla gelmiyor, açıkçası bizde işimizi yaparken çok rahat olamıyoruz çünkü çok endişeli oluyorlar, panik yapıyorlar ve bizi de heyecanlandırıp işimizi zorlaştırıyorlar ama artık alıştık. Hepinize iyi günler dilerim.

bursam evden eve nakliyat
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat