Bursa evden eve nakliyat

Arkadaşlar merhabalar soğuk bir pazar günü sizlere bursa evden eve nakliyat firmaları ile birlikte yapmış olduğum bursa evden eve taşımacılık hizmetlerinden birisini paylaşacağım. Ocak ayındaydık sanırım bursa dan çorumun sorgun ilçesine bir nakliyat işi almıştık ve bu işi teslim etmek üzere ben görevi teslim almıştım. Taşınacak evin eşyaları ambalajlanıp paketlenmişti. Son olarak araca da yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra ben aracımla yeni adresi aldıktan sonra kendi özel ihtiyaçlarımı karşılamak üzere ayrıldım oradan ve bir kaç saat sonra tüm işlerimi tamamladıktan sonra artık yola çıkmaya hazırlanmıştım. Bursa dan ayrıldım ve yavaş yavaş yolculuğa başlamıştım.

Bursa evden eve nakliyat

Eskişehire yaklaşmıştım ve yol iyice bozulmuş ve gizli buzlanma oluşmuştu yollarda trafikte oldukça yoğunlaşmıştı.
Biraz daha ilerledikten sonra kaza olmuştu kışın yollarda kaza olma oranı sizlerde biliyorsunuz ki oldukça yüksektir. Yıllardır bursa evden eve taşıma işleri yapmaktayım ama bu güne kadar çok büyük bir kaza geçirmedim. Burada şahit olduğum kaza da çok büyük bir kaza değildi can kaybı fazla yoktu. Araçlarda biraz hasar vardı o kadar.

bursa evden eve

Yolun açılmasını bekledik ve biraz da gecikmeye başlamıştım daha yolun başındaydım neredeyse. Yol açıldıktan sonra ara vermeden yola devam etmeyi düşünüyordum. Yolda devam ederken bursa evden eve taşımacılık araçlarında başka birisiyle yolda karşılaştık ve tanıyordum arkadaşdık kendisiyle ve aradı ben dinlenme tesislerinde oturalım çay içelim dedi ve kararlaştırdık dinlenme tesislerine geçtik çay içmek ve dinlenmek için.

bursa evden eve nakliye

Dinlenme tesislerinden biraz oturduktan sonra ayrıldık ve yola devam ederken hava iyice soğumuş ve buzlanma bir hayli artmıştı.  bursa evden eve nakliye şirketlerinde kaç yıldır çalıştığımı hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu bu yaptığım yolculuk aslında çok çekindiğim ve çok şükür herhangi bir sıkıntı yaşamadan yola devam ettimğim ve bursa evden eve nakliyat hizmetlerimizi sağ salim tamamlamanın rahatlığı ile yeni adrese ulaştık ve taşıma ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra geri dönmeye hazırlandım ve geri dönerken yaptığım yolculuğu bir daha ki sefere anlatacağım inşallah.

bursa evden eve nakliyat firmaları
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat