Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar bugünde bursa evden eve nakliyat firması olarak sizlerle beraberiz bugün size taşımacılık yaparken başımdan geçen üzücü bir olayı sizinle paylaşacağım. Bursa’dan bir müşterimiz ile anlaştık Kestel’den Mudanya’ya ev taşıyacaktık anlaşma yaptık işi aldık. Uzun zamandır bursa evden eve nakliyat firmasında çalışıyorum. Başıma daha öncesinde böyle bir olay gelmemişti.

Bursa evden eve taşımacılık

Kestel’de bana verilen adrese bursa nakliyatın büyük bir kamyonuyla çalışma arkadaşım ile birlikte gittik. Benden önce çalışma arkadaşlarım müşterimizin evine giderek taşınacak olan eşyaları paketleyip bizim için hazırladılar, bende yanımda oturan arkadaşlarım ile paketlenmiş eşyaları kamyona taşımaya başladık. En sona kırılabilecek eşyaları bıraktık ve onları yavaşça kamyona taşıdık. Taşıma işi bittiğinde mudanyaya doğru yola çıktık. Yolumuz fazla uzun değildi yolda gidiyorduk Allahtan fazla hızlı gitmiyorduk eşyalara zarar gelmesin diye. Tam ilerlerken yola kenardan bir köpek atladı önümüze ani bi fren yaptım arkadaşımda bende korku dolu gözlerle acaba köpeğe çarptıkmı diye yola baktık.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Yola baktığımızda köpeğin yerde yattığını gördük, hemen kamyondan inip köpeğin yanına gittim. Yaşıyordu, sadece ayağı kırılmış diye düşünüyordum hemen bursa evden eve nakliyat firmasını aradım durumu onlara belirtdim bana yardım edeceklerini onları beklememi söylediler. Kamyonu kenara çektim arkadaşım köpeği yol kenarına çekti bekliyorduk yarım saat geçti yolda bursa nakliyat firmasının aracını gördüm arkasındada veterinerin arabası vardı veteriner yerde yatan köpeği aldı arabasına koydu tahmin ettiğim gibi ayağı kırılmış.  Veteriner arabasıyla gitti bizde kamyonun kasasına baktık çünkü ani fren yapmıştık eşyalar kırılmış olabilirdi neyseki eşyalar sağlamdı.

Bursa evden eve nakliye firmaları

Bursa evden eve nakliye firmasından gelen arkadaşlarımız bir sıkıntı olmadığını görünce geri döndüler bizde yola tekrar devam ettik daha önce hiç böyle bir olayın içinde olmamıştım. Yolu bitirip mudanyaya vardık bir saat geç kalmıştık ev sahibine durumu anlattım anlayışlı bir insanmış bana sorun olmadığını söyledi arkadaşlarım eşyaları teker teker kamyondan indirip eve taşıdı köpeğe çok üzülsekte ayağının alçıya alındığını ve iyileşeceğini öğrendiğimizde sevinmiştik. Bursa evden eve nakliye firmaları olarak umarım bir daha böyle olaylar yaşamayız.

bursa evden eve nakliyat ücretleri
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat