Bursa evden eve nakliyat

Merhaba arkadaşlar güzel bir ramazan günüde sizlerleyiz. Bursa evden eve nakliyat ile Bugünkü anlatacağımız hikayemiz ise ramazanda uzun yolculuk yapmanın zorlukları nelerdir nelerle karşılaştım bu yolculuk esnasında sizlere anlatacağım.

Bursa evden eve nakliyat

Çok sıcak bir gündü, bursa evden eve nakliyat çalışanı olarak uzun bir yolculuk yapmam gerekiyordu kalktım geçtim direksiyon başına, radyodan her zamanki kanalı açtım bismillah dedim bastım gaza oruçluydum ve oruçluyken uzun yol gitmek gerçekten zorlayıcı. Bunu daha iyi anlamanız için size yolda bir anımı anlatayım.

Bursa evden eve taşımacılık

Daha yükleri almamıştım yolumda çoktu bir aksilik olacak ya işte koca yolda ufacık çivi koca tekerleğe battı yakınlarda bir yerde yoktu tamir ettirebileceğim kısacası iş başa düştü. Bursa evden eve nakliyat şirketleri olarak biz verdiğimiz sözde durarak zamanında müşterimizin yanında oluruz ama bu gidişle geç kalacaktım zar zor aldım tekerleği değiştirdim. Oruçlu oruçlu bir tekerlek değiştirmediğim kalmıştı. Yük almak için müşterimizin yanına vardığımda sadece yarım saat geç kalmıştım ama sorun çıkarmadılar.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları

Artık benim işim bitmişti koltuğa oturup dinlenme zamanı geldi bundan sonraki işi müşterilerimiz halledecekti teker teker eşyaları alıp kamyon kasasına koyuyorlardı. Daha işleri çoktu bede oturdum içerde radyoyu dinliyorum telefonda oyun oynayarak vakit geçirmeye çalışıyordum iftara 3 saat vardı zaman geçti eşyalar kasayı doldurdu yola çıkma zamanı geldi. Kamyonu çalıştırdım yan koltuğa müşterimiz olan bir amca oturdu muhabbet etmeye başladık bana daha öncede bursa evden eve nakliyat ile ev taşıdıklarını oldukça memnun kaldığını söyledi teşekkür ettim. Bursa nakliyat fiyatları oldukça uygun olduğu için bizi tercih etmesindeki birinci sebep fiyatlar olduğunu söyledi.

Bursa evden eve nakliye

Gitmemiz gereken yere ulaşmıştık bana tekrar dinlenme zamanı geldi kamyonu uygun yere yanaştırdım ve kamyonu boşaltmalarını bekledim. Bursa nakliyat firmasında Bir çalışma günü daha böylece bitmişti ve artık evime dönebilirdim ama iftar vaktine az bir zaman kalmıştı kamyonu uygun bir yere park ettim ve orucumu açmak için bir çorbacıya gittim orucumu açtım. Güzel bir gündü çorbamı içip evime döndün.

bursa evden eve taşımacılık
bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat