Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat ile hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar bugün beni çok mutlu eden bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Beş yıldır bursa evden eve taşımacılık işinini yapıyorum ve ilk günden beri aynı çekiciyi kullanıyordum, zaten o zamanlar çekici yeni modeller den değildi. Bursa evden eve nakliyat firmaları sahibi yanıma gelerek yarın sana yeni bir çekici alacağımızı söyledi birde alacağımız çekiciyi de ben seçecektim. Mesai saati bitti evime döndüm.

Bursa evden eve nakliyat

Eve döndüm internet den çekici modellerine bakmaya başladım bir sürü marka baktım, bir markanın iki bin on altı model bir çekicisi çok hoşuma gitti baktım yakında gideceğimiz çekici galerisinde o çekici modelinin olduğunu gördüm ve onu almak istiyordum. Yarın bursam evden eve nakliyat patronuna bu modeli söyleyecektim. Sabah oldu firmaya gittim patron beni bekliyormuş birer çay içtik daha sonra çekici galerisine gittik ona istediğim modeli gösterdim, gerçekten çekici çok güzeldi ve konforlu görünüyordu internette gördüğümden daha güzel görünüyordu patron çekiciyi görünce beğendi, çekiciyi de ben kullanacağım için bana karışmadı. Çekici galerisinin çalışanı yanımıza geldi.

Evden eve nakliyat bursa

Çok iyi bir seçim yaptığımı bu yıl en çok tercih edilen çekici modelinin o model olduğunu söyledi, kararım iyice kesinleşmişti. Fiyatı bir çekiciye göre çok düşük değildi fakat fiyat performans bakımından oldukça iddialı bir modeldi. satın alacağımızı söyledik ve bizi odaya götürdü gerisini bursa evden eve nakliyat firması sahibi halletti. Satın alma işi bitti artık yeni çekicimiz servise gittikten sonra firmaya gelecekti biz geri firmaya döndük bir an önce günün bitmesini ve ertesi gün çekicinin gelmesini bekliyordum.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Artık çekici bu gün gelecekti bizde benim eski çekicimi satılığa çıkardık. Çok geçmedi bursa evden eve garajına yeni parıl parıl parlayan bir çekici geldi benim olduğunu anladım hemen yanına gittim adam benden imza alıp anahtarları bana verdi kapısını açıp içine bindim çok güzeldi aldım onu garaja çektim artık işleri daha rahat yapabilecektim.

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat

bursa evden eve nakliyat şirketleri